Infostart.hu
eur:
382.15
usd:
328.22
bux:
108922.07
2025. december 5. péntek Vilma
Rossz hírek Nora Mörk állapotáról - ekkor térhet vissza

Rossz hírek Nora Mörk állapotáról - ekkor térhet vissza

Súlyosnak tűnő térdsérülést szenvedett Nora Mörk, a Győri Audi ETO KC norvég játékosa a csapat hétfő esti Bajnokok Ligája mérkőzésén, a dán Nykobing elleni találkozó második félidejében.

A mérkőzés második játékrészében egy lerohanás végén Nora Mörk gólt szerzett, a földre érkezést követően azonban ápolásra szorult, és nem tudta saját lábán elhagyni a játékteret. A találkozó után elvégzett orvosi vizsgálatok megerősítették az előzetes feltételezést, Nora Mörkre hosszabb kényszerpihenő vár.

Rossz hírek Nora Mörk állapotáról - ekkor térhet vissza

„A kórházba érkezését követően az ismételt fizikai vizsgálat megerősítette az instabilitás gyanúját jobb térdében. Röntgenvizsgálattal friss csontsérülés nem volt kimutatható. Ezt követően sürgős MRI-vizsgálat történt, mely igazolta az elülső keresztszalag szakadását, már kialakult térdízületi bevérzéssel.

Lehetőség szerint a műtétet napokon belül elvégezzük, várható gyógyulása 6 hónapot vesz igénybe”

– nyilatkozta dr. Balogh Péter csapatorvos a győri klub tájékoztatása szerint.

A meccset a Győr 32-23-ra nyerte meg.

Mörk mellett Eduarda Amorim és Anja Althaus is sérült a BL-címvédőnél.

Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
Megjött a nap legfontosabb adata - Mutatjuk a piaci reakciókat!

Megjött a nap legfontosabb adata - Mutatjuk a piaci reakciókat!

November végén volt egy kisebb megingás a világ tőzsdéin, az AI lufi kipukkanásától is tartottak a befektetők, de persze azt az esést is megvették a befektetők, és mostanra újra a történelmi csúcsok közelében állnak a világ részvénypiacai. Pénteken kitart a jó hangulat Európában, illetve Amerikában egyaránt. Közben a nap legjobban várt adatközlése is megérkezett, van minek örülni, ugyanis majdnem fél év után először javult decemberben a fogyasztói bizalom az Egyesült Államokban.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×