Infostart.hu
eur:
361.45
usd:
317.86
bux:
143471.05
2026. július 24. péntek Kincső, Kinga

Januárban újabb Barcelona-Real jön?

Már a legjobb nyolc között szembekerülhet egymással a spanyol Király Kupában a címvédő Real Madrid és az idén döntős FC Barcelona a pénteki sorsolás nyomán.

Az El Clásico szereplői akkor találkozhatnak a negyeddöntőben, ha sikerrel veszik a januári első akadályt (játéknapok: 4. és 11.), vagyis - ami felettébb valószínű - elbúcsúztatják a kupasorozattól a nyolcaddöntőben nekik jutott Málagát, illetve Osasunát.

Mivel a sorsolás időnek előtte összehozta a spanyol futball két óriását, egyikük biztosan nem lesz ott már az elődöntőben sem.

A negyeddöntős párharcok időpontja január 18. és 25., az elődöntőké február 1. és 8., míg a Király Kupa fináléját május 25-én rendezik meg.

A nyolcaddöntős párosítás:
Mirandés-Racing Santander
Albacete-Athletic Bilbao
Alcorcón-Levante
Córdoba-Espanyol
Real Sociedad-Real Mallorca
Valencia-Sevilla
Barcelona-Osasuna
Real Madrid-Málaga

Címlapról ajánljuk

Óriásberuházást jelentett be Kapitány István

A Suzuki 76 milliárd forintos fejlesztésre készül esztergomi gyárában, a beruházás az elektromos járművek és akkumulátorcsomagok gyártását is érinti – közölte Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter.
inforadio
ARÉNA
2026.07.27. hétfő, 18:00
Csizmadia Ervin
a Méltányosság Politikaelemző Központ igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×