394.24
369.95
65045.06

Kikapott a női pólóválogatott a világbajnoktól

A magyar női vízilabda-válogatott 10-5-re kikapott a világbajnok amerikaiaktól pénteken az Új-Zélandon zajló Világkupa negyeddöntőjében, és szombaton a hazaiakkal mérkőzik az 5-8. helyért.

Petrovics Mátyás együttese remekül tartotta magát az olimpiai ezüstérmes ellen, a harmadik negyedben 4-4 is állt a kijelzőn, ám azután már csak egyszer sikerült a rivális kapujába találni.
A szövetségi kapitány az nvv.hu oldalnak elmondta: a korábbi meccsek során mindig kritikával illette a csapatot, de ezúttal csak dicsérni tudja tanítványait.
"Elfáradtunk a végére, de mentünk, harcoltunk és küzdöttünk. Felőröltek minket, ekkora a két csapat közötti fizikális különbség, de ha ilyen fegyelmezetten és odafigyeléssel tudunk játszani a többi mérkőzésen, akkor jó eredmények születhetnek."