Infostart.hu
eur:
354.61
usd:
311.81
bux:
139921.81
2026. június 25. csütörtök Vilmos

Dzsudzsák két góllal segítette a PSV-t az Ajax legyőzéséhez - videóval

Dzsudzsák Balázs főszerepet vállalt az Ajax legyőzésében a holland bajnokság hétvégi fordulójában. A magyar válogatott szélső két gólt is szerzett.

Az Ajax már az első percben vezetést szerzett az uruguayi Luis Suarez révén, ezt Dzsudzsák a 37. percben kiegyenlítette. Két perccel később Suarez újra vezetéshez juttatta a vendégeket.

A második félidő ellenben a PSV fölényét hozta: előbb Otman Bakkal (50. perc), majd újra Dzsudzsák (54. perc) szerzett gólt. Az Ajax még egyszer feltámadt (Urby Emanuelson, 58. perc), de a győztes gólt a magyar játékoshoz hasonlóan duplázó Bakkal lőtte a 74. percben.

A PSV-nek a bajnokság harmadik fordulójában született meg az első győzelme, korában a VVV-Venlo és a Twente ellen is döntetlent játszott. Dzsudzsák mindhárom mérkőzésen játszott, s három gólnál tartva csapata házi gólkirálya.

Címlapról ajánljuk
Kormányszóvivői tájékoztató: 4 napig extrém hőség lesz, 38-40 fokokkal
cikkünk frissül

Kormányszóvivői tájékoztató: 4 napig extrém hőség lesz, 38-40 fokokkal

Magyar Péter: hatályba lépett a hőség-kormányrendelet, a hőség miatt péntek éjféltől rendkívüli tájékoztatási rend lép életbe. 111 esetben van vízkorlátozásos, döntően önkormányzati tulajdonú helyeken. Tájékoztatót tartanak a kormány döntéseiről. Az államigazgatásban ahol lehetséges, hétfőn és kedden home office lesz. Akár a 2022-es évszázados aszályhoz hasonló károkat fog okozni a mezőgazdaságban idén is a hőség. Nyitott, széles körű alkotmányozás lesz, a végén népszavazás hagyja jóvá. A legfőbb ügyész és az ukrán „aranykonvoj” ügye is a témák között lesz – tartson velünk!

Gyulai Miklós: ha vannak ellenem bizonyítékok, akkor álljanak elő velük

Hőzöngés és lázongás kezdődött a Magyar Atlétikai Szövetségen belül a párizsi olimpia után, és ezt főleg olyanok szították, akik korábban semmilyen problémát nem jeleztek, sőt élvezték a biztosított lehetőségeket – mondta a sportvezető, aki szeptember 1-jével távozik posztjáról. Úgy véli, a magyar atlétikában dolgozók a jelentős mennyiségű anyagi forrás birtokában elkényelmesedtek az elmúlt években. Kitért az őt ért támadásokra és arra is, mi lesz a sorsa a Gyulai Memorialnak, valamint a budapesti atlétikai világdöntőnek.
inforadio
ARÉNA
2026.06.25. csütörtök, 18:00
Mészöly Géza korábbi válogatott labdarúgó, edző
Újvári Gábor újságíró, sportvezető
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×