Infostart.hu
eur:
385.35
usd:
332.04
bux:
120679.89
2026. január 15. csütörtök Lóránd, Lóránt

Raikkönen mesterhármasa Sanghajban

A pénteki két gyakorlás után a Forma-1-es Kínai Nagydíj harmadik szabadedzésén is a finn Kimi Raikkönen volt a leggyorsabb.

A Ferrari pilótája ezúttal is a McLaren-Mercedes kétszeres világbajnokát, a spanyol Fernando Alonsót utasította maga mögé kis különbséggel - 26 ezredmásodperccel.

Raikkönnek mégsincs oka a túlzott örömre, mert a szabadedzés végén valamilyen műszaki probléma miatt lelassult az autója.

A harmadik helyen az éllovas angol Lewis Hamilton (McLaren-Mercedes), a negyediken pedig a brazil Felipe Massa zárta a gyakorlást.

Az időmérő edzés nyolc órakor kezdődik Sanghajban.

Címlapról ajánljuk
Csizmazia Gábor a furkósbotról és a Trump-paradoxonról: „Donald Trump kétszer lépte át a saját vörös vonalát”

Csizmazia Gábor a furkósbotról és a Trump-paradoxonról: „Donald Trump kétszer lépte át a saját vörös vonalát”

Donald Trump amerikai elnök leginkább Ukrajna és a vámpolitika esetében lépte át a saját maga által felvázolt vörös vonalakat – mondta az InfoRádió Aréna című műsorában Csizmazia Gábor. A Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukács Intézet tudományos főmunkatársa szerint Donald Trump külpolitikai lépései inkább elbizonytalanították a szavazóit, semmint újakat hoztak volna mellé.

Napelemes pályázat: február 2-től lehet jelentkezni, kijöttek a részletek

A kormány honlapján kijöttek a pályázat részletei: minden, már napelemmel rendelkező, vagy annak telepítését vállaló család 2,5 millió forintos vissza nem térítendő támogatást kaphat energiatároló rendszerek telepítésére. Egy két és fél oldalas formanyomtatványt kell kitölteni, a pályázatot február 2-től lehet benyújtani.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×