Infostart.hu
eur:
382.2
usd:
328.23
bux:
108922.07
2025. december 5. péntek Vilma
Nyitókép: pexels

Sérülés miatt szakadt félbe egy színházi előadás Zalaegerszegen

Sérülés miatt félbeszakadt a Rómeó és Júlia című darab előadása kedd este a zalaegerszegi Hevesi Sándor Színházban – tájékoztatta a teátrum szerdán az MTI-t.

A színház igazgatóságának közleménye szerint a Júliát alakító Dura Veronika színművész a játékteret éppen elhagyva a lépcsőn a hátára esett. Mivel felmerült a komolyabb sérülés veszélye, az orvosi protokoll előírásait betartva mozdulatlan maradt a mentők érkezéséig, így az első felvonás vége előtt néhány perccel félbe kellett szakítani az előadást.

A mentők stabil állapotba helyezték, és kórházba szállították a színésznőt. A vizsgálatok alapján kiderült, hogy eltört az egyik bordája, ennél súlyosabb sérülést nem szenvedett.

A zalaegerszegi teátrumban március 24-én játsszák újra a Ruszt-bérlet keretében a félbeszakadt előadást.

Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
Szép csendben hétvégi pihenőre ment a részvénypiac

Szép csendben hétvégi pihenőre ment a részvénypiac

November végén volt egy kisebb megingás a világ tőzsdéin, az AI lufi kipukkanásától is tartottak a befektetők, de persze azt az esést is megvették a befektetők, és mostanra újra a történelmi csúcsok közelében állnak a világ részvénypiacai. Pénteken kitart a jó hangulat Európában, illetve Amerikában egyaránt. Közben a nap legjobban várt adatközlése is megérkezett, van minek örülni, ugyanis majdnem fél év után először javult decemberben a fogyasztói bizalom az Egyesült Államokban.

EZT OLVASTA MÁR?
×
2025. december 5. 18:35
×
×
×
×