Infostart.hu
eur:
379.45
usd:
319.27
bux:
129447.89
2026. február 11. szerda Bertold, Marietta

Ingyen wifi lesz a tömegközlekedési eszközökön - Bukarestben

A közeljövőben ingyen internetezhetnek a Románia fővárosában busszal, villamossal és trolibusszal közlekedők, jelentette be Gabriela Firea bukaresti polgármester.

A Bukaresti Tömegközlekedési Vállalat ezen felül hamarosan bemutat egy applikációt, melynek segítségével a helyiek és a turisták nyomon követhetik a járatok útvonalát és tájékozódhatnak, mikor érkeznek pontosan a megállóba. A projektek megvalósítási határidejét nem közölték - írta a 24.hu.

Címlapról ajánljuk

„Kiiktatni” – drámai videót közölt a kormányülésről Orbán Viktor

Szijjártó Péter szerint a brüsszeli-kijevi együttműködésben a terv az, hogy Magyarországot mint akadályt kiiktassák. Ha ezt megteszik, azzal bármely tagországot kiiktathatják később a brüsszeli döntéshozatalból – állította a külgazdasági és külügyminiszter.
inforadio
ARÉNA
2026.02.12. csütörtök, 18:00
Hankó Balázs
kultúráért és innovációért felelős miniszter
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×