A palesztinok szerint az izraeli gépek a szélsőséges Iszlám Dzsihád szervezet katonai szárnyát támadták, de nem sérült meg senki.
Meghalt a börtönben egy letartóztatott rendőr
A palesztinok szerint az izraeli gépek a szélsőséges Iszlám Dzsihád szervezet katonai szárnyát támadták, de nem sérült meg senki.
Hétfő reggel a forint vegyes képet mutat a főbb devizákkal szemben: az euróval szemben enyhe gyengülés, a dollárral szemben viszont határozott erősödés látszik, miközben a nemzetközi piacokon a dollár általánosan nyomás alá került. Ma a geopolitikai hírek lesznek meghatározók a devizapiacokon, valamint a befektetők már elkezdhetik árazni a magyar inflációval kapcsolatos várakozásaikat, amely adatokat holnap teszi közzé a Központi Statisztikai Hivatal.
Halálos áldozatot követelt a dermesztő hideg egy olaszországi olimpiai építkezésen.
"The military is looking at it, and we're looking at some very strong options," Trump told reporters on Sunday night.