Infostart.hu
eur:
387.2
usd:
333.89
bux:
125067.45
2026. március 5. csütörtök Adorján, Adrián

Fiatalok haltak meg az álló autóbuszban

Németországban ketten meghaltak, 27-en súlyosan megsérültek két brit autóbusz balesetében. Mindkét buszban fiatalok utaztak. A 27 súlyos sérültet a közeli Köln kórházaiba vitték.

Az egyik busz műszaki hiba miatt a leállósávban vesztegelt az A4 autópálya Kerpenhez közeli szakaszán.

A rendőrség közlése szerint a jármű hátsó kerekei a szélső forgalmi sávban álltak, ahol egy teherautó nekiütközött a veszteglő járműnek, majd keresztbe fordult az autópályán.

Képgaléria

Röviddel később egy másik, szintén brit rendszámú autóbusz teljes sebességgel belerohant a teherautóba.

A halottak személyazonosságát a berlini brit nagykövetség bevonásával igyekszik megállapítani a német rendőrség.

Címlapról ajánljuk

Egy néhány hetes iráni háború is 1-2 százalékos inflációs nyomást okozhat

Az amerikai típusú Brent kőolaj ára megy fölfelé, és Európában a földgázé is, mivel a világ legnagyobb kitermelője, Kuvait nem fér hozzá a piachoz. Ha elhúzódik az iráni háború, felfelé száguldó benzinárakkal fogunk találkozni, ami a szállítmányozásra is kihat az egész világon, így a boltokban is emelkedhetnek az árak – mondta Somosi Zoltán, a Klímapolitikai Intézet kutatója az InfoRádióban.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×