Infostart.hu
eur:
387.16
usd:
328.53
bux:
0
2025. december 29. hétfő Tamara, Tamás
Nyitókép: Unsplash

Erre számíthat, aki kedden tervez tankolni

Nem úgy tűnik, hogy lassítanának az üzemanyagárak, a hét második napján is változásra kell számítani.

A héten kedden tovább emelkednek a hazai üzemanyagárak - írja a holtankoljak.hu. A gázolaj nagykereskedelmi ára várhatóan bruttó 3 forinttal emelkedik majd, ellentétben a benzinnel, aminél viszont nem kell drágulásra számítania a kutaknak.

Miután a benzinkutak érvényesítették a hétvégi árváltozásokat, hétfőn a következő átlagárakra számíthatnak a tankolni indulók:

  • 95-ös benzin: 636 Ft/liter,
  • gázolaj: 653 Ft/liter.
Címlapról ajánljuk
Donald Trump Kijevbe is kész elutazni a béke érdekében

Donald Trump Kijevbe is kész elutazni a béke érdekében

Donald Trump akár Kijevbe is kész elutazni, amennyiben az előmozdítja a béke ügyét, hogy az ukrán parlamentben felszólaljon egy megállapodás elfogadásának érdekében - erről az amerikai elnök beszélt, miután Volodimir Zelenszkij ukrán elnökkel tárgyalt Floridában.
Putyin háborús ultimátuma árnyékában találkozik Trump és Zelenszkij – háborús híreink vasárnap

Putyin háborús ultimátuma árnyékában találkozik Trump és Zelenszkij – háborús híreink vasárnap

Oroszország szombat este újabb rakétatámadást indított Kijev és Ukrajna több régiója ellen, amely miatt az ukrán főváros egyes részein megszűnt az áram- és a távhőszolgáltatás. A támadás közvetlenül megelőzte Volodimir Zelenszkij ukrán elnök amerikai látogatását, ahol Donald Trump elnökkel folytat tárgyalásokat a 20 pontos béketerv véglegesítése érdekében. Az egyik legkritikusabb kérdése továbbra is az, hogy mely területeket adnák át Oroszországnak.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×