Infostart.hu
eur:
380.6
usd:
320.42
bux:
129856.43
2026. február 12. csütörtök Lídia, Lívia
A Mol által üzemeltetett INA-benzinkút az M7-es autópályánál, Zalakomár közelében. A horvát kormány mégsem módosította az INA olajtársaság - amelyben a Mol 47,26 százalékos tulajdoni hányadával a legnagyobb részvényes - privatizációjával kapcsolatos törvényt, a kabinet megvárja a részvényfelvásárlásokkal kapcsolatban indított, Szlovákiára, Magyarországra és Ciprusra is kiterjedő ügyészségi vizsgálat eredményét.
Nyitókép: MTI/Varga György

Itt a nagy bejelentés az üzemanyagárakról

Pénteken literenként 9 forinttal csökkenti a 95-ös benzin és 6 forinttal a gázolaj nagykereskedelmi árát a Mol.

A változást követően a benzin literenkénti átlagára 391 forintra, a gázolajé 397 forintra csökken. Az üzemanyagok ára legutóbb szerdán csökkent, a 95-ös benziné 9 forinttal, a gázolajé 7 forinttal lett kevesebb.

Az autósok 50 forintos különbséget is tapasztalhatnak a töltőállomások árai között. A benzin ára 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.02.12. csütörtök, 18:00
Hankó Balázs
kultúráért és innovációért felelős miniszter
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×