Infostart.hu
eur:
352.28
usd:
307.4
bux:
138792.78
2026. június 22. hétfő Paulina

Ismét pozitívban zárt a BUX

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 267,06 pontos, 2,29 százalékos emelkedéssel, 11 925,42 ponton zárt szerdán. A nap nyertese az OTP volt.

A Mol árfolyama 2,73 százalékkal 9 400 forintra erősödött, az OTP részvények ára 6,71 százalékkal 2 497 forintra nőtt.

A Magyar Telekom-papírok 0,5 százalékkal érnek többet a keddi záróárnál, a szerdai záráskor 588 forintba került egy részvény, míg a Richter-papírok 0,3 százalékos növekedés után 28 150 forinton zártak. Az EGIS 1,7 százalékot emelkedett, 12 405 forintra.

Az euró a bankközi devizapiacon délután hat óra után nem sokkal 285,84 forintba, míg a dollár 215,86 forintba került.

Címlapról ajánljuk
Starmert is túlélte a Downing Street macskája – jön Észak Királya

Starmert is túlélte a Downing Street macskája – jön Észak Királya

Bejöttek a várakozások és Sir Keir Starmer brit miniszterelnök hétfő délelőtt benyújtotta lemondását. Mindezt azután, hogy vezető pártbeli kihívója, Andy Burnham manchesteri polgármester választást nyert, bejutott a parlamentbe és jelezte: beindíthatja a vezetőválasztási versenyt. Mit kell tudni Észak Királyáról, a miniszterelnöki cím várományosáról?

Magyar Péter rendkívüli sajtótájékoztatót tart

Miután 13 órától az Országgyűlésben is nyitóbeszéd mond, 15 órakor rendkívüli sajtótájékoztatón is ismerteti a most benyújtandó javaslatokat a kormányfő. Várhatóan Sulyok Tamás és a többi közjogi méltóság eltávolításáról, valamint a vagyonvisszaszerzési hivatal felállításáról lesz szó.
inforadio
ARÉNA
2026.06.22. hétfő, 18:00
N. Rózsa Erzsébet
egyetemi tanár, Közel-Kelet-szakértő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×