Infostart.hu
eur:
364.27
usd:
309.2
bux:
137273.42
2026. április 17. péntek Rudolf
Nyitókép: Facebook

Egy magyar anyukán és a kislányán ámulnak az internetezők

Undorral tolja el magától a világ legnépszerűbb csokijait a kis Zoé, majd békésen falni kezd egy tál brokkolit. Ő az internet új sztárja.

A Facebookon már 32 millió megtekintés fölött jár a pécsi Györei Ancilla 2 éves kislányáról feltötött rövid videója. Ezen az látható, ahogy az anyuka folyamatosan tol különféle csokikat a lánya elé, de ő mindegyik édességet eltolja magától, mondván, "nem szeretem ezeket".

Erre az anyuka elővesz egy egy tálkányi brokkolit, a kis Zoé elé teszi, majd az rövid gondolkodás után mohón falni kezdi az egészséges zöldséget.

A videó már a YouTube-on is hódít.

A kommentelők egy része el sem hiszi a jelenetsort, szerintük ez egy párhuzamos univerzumban játszódik. Van, aki a megmaradt csokoládé megsemmisítésére jelentkezik, egy Los Angeles-i videógyártó pedig már jelentkezett is a nőnél a videó jogaival kapcsolatban.

Címlapról ajánljuk
Szakértő: Iránban sérül az Egyesült Államok nagyhatalmi imázsa, de ezzel nem szokott foglalkozni

Szakértő: Iránban sérül az Egyesült Államok nagyhatalmi imázsa, de ezzel nem szokott foglalkozni

Nem az Egyesült Államok terve szerint alakul az iráni konfliktus, ám ez nem feltétlenül jelenti, hogy kudarc lesz Washingtonnak – mondta az InfoRádió GeoTrendek című műsorában László Dávid, az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány igazgatóhelyettese. Szerinte a hasonló katonai beavatkozástól sem megy el az USA kedve.

Nemzetközi jogász: így akadályozhatja meg a Tisza-kormány a kilépést a Nemzetközi Büntetőbíróságból

Bár Magyarország 2002 óta tagja a Nemzetközi Büntetőbíróságnak, az azóta eltelt időben nem hirdették ki itthon törvényben a hágai székhelyű bíróság alapszabályát, aminek a köztársasági elnök „immunitása volt az oka” – mondta az InfoRádióban Tóth Norbert nemzetközi jogász. Az NKE egyetemi docense részletesen elmagyarázta, hogyan lehetne visszafordítani az elvileg június 2-án záruló kilépési folyamatot, ha a jövendő Tisza-kormány ezt akarná.
inforadio
ARÉNA
2026.04.17. péntek, 18:00
Dobrowiecki Péter
Lengyelország-szakértő, az MCC Magyar-Német Intézet kutatási vezetője
Öt nappal a választás után: a Molra szegeződik a befektetők szeme

Öt nappal a választás után: a Molra szegeződik a befektetők szeme

Ma is az iráni háború friss fejleményei alakítják a hangulatot a világ tőzsdéin, a hazai piacon pedig még mindig a vasárnapi választás és annak következményei vannak a befektetők fókuszában. A nemzetközi piacokon a befektetők egyre inkább abban bíznak, hogy az Egyesült Államok és Irán között közeledés jöhet, ami enyhítheti a közel-keleti háború gazdasági kockázatait. Ami pedig eközben a hazai folyamatokat illeti: Magyar Péter tegnap bejelentette, hogy elvárja, hogy a Mol ne fizessen osztalékot az MCC-nek, ráadásul este az is kiderült, hogy a leendő miniszterelnök és Hernádi Zsolt tárgyalását követően a Mol vezetése harmadik negyedéves osztalékkifizetést fog javasolni a vállalat igazgatóságának.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×