Infostart.hu
eur:
388.03
usd:
329.53
bux:
0
2025. december 28. vasárnap Kamilla
18 éven felülieknek
Az ön által letölteni kívánt tartalom olyan elemeket tartalmaz, amelyek Mttv. által rögzített besorolás szerinti V. vagy VI. kategóriába tartoznak, és a kiskorúakra káros hatással lehetnek.

Ha szeretné, hogy az ilyen tartalmakhoz kiskorú ne férhessen hozzá, használjon szűrőprogramot
Nyitókép: Unsplash

Láncra verve, étlen-szomjan hagyta elpusztulni a kutyáját

Az 54 éves nővel szemben állatkínzás miatt indítottak eljárást a tapolcai rendőrök.

Állampolgári bejelentés érkezett július 14-én este, hogy az egyik Veszprém vármegyei kistelepülésen egy családi ház udvarán elpusztult egy kutya, a gazdáját napok óta nem látták – írja beszámolójában a rendőrség. A járőrök az adatgyűjtés során megállapították, hogy az eb tulajdonosa pár nappal előtte a barátnőjéhez utazott.

A kerítéssel körbehatárolt ház udvarán, egy facölöphöz láncolva találták meg az elhullott állatot. Közvetlen környezetében nem volt víz, illetve árnyékos helyet sem biztosított számára.

A helyszínen a hatósági állatorvos alátámasztotta, hogy a kutya elpusztulását a nem megfelelő tartási körülmények okozták.

Az 54 éves gazda ellen állatkínzás vétség megalapozott gyanúja miatt folyik eljárás.

Címlapról ajánljuk
Donald Trump már látja a békemegállapodást

Donald Trump már látja a békemegállapodást

Donald Trump szerint az ukrajnai háború lezárásáról szóló tárgyalások végső szakaszában járnak. Az amerikai elnök erről Volodimir Zelenszkij társaságában beszélt, amikor floridai rezindenciáján fogadta az ukrán államfőt vasárnap.
Putyin háborús ultimátuma árnyékában találkozik Trump és Zelenszkij – háborús híreink vasárnap

Putyin háborús ultimátuma árnyékában találkozik Trump és Zelenszkij – háborús híreink vasárnap

Oroszország szombat este újabb rakétatámadást indított Kijev és Ukrajna több régiója ellen, amely miatt az ukrán főváros egyes részein megszűnt az áram- és a távhőszolgáltatás. A támadás közvetlenül megelőzte Volodimir Zelenszkij ukrán elnök amerikai látogatását, ahol Donald Trump elnökkel folytat tárgyalásokat a 20 pontos béketerv véglegesítése érdekében. Az egyik legkritikusabb kérdése továbbra is az, hogy mely területeket adnák át Oroszországnak.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×