Infostart.hu
eur:
385.83
usd:
331.62
bux:
116510.12
2026. január 10. szombat Melánia
Forensic science, murder weapon and criminal investigation concept theme with kitchen knife covered in blood next to numbered marker in a dark bloody crime scene lit by cop car lights
Nyitókép: Getty Images

Kenőmájassal védekezik a feltételezett gyilkos, fura fordulat a szörnyű német-magyar bűntényben

Sajnálja, hogy meghalt a párja, de nem ő ölte meg – ezt üzente ügyvédjén keresztül az a 21 éves nő, aki a gyanú szerint egy konyhakéssel végzett 64 éves, szintén magyar élettársával két hete, Németországban.

A fiatal nő ezután vonattal az anyjához utazott Jászalsószentgyörgyre, ott fogták el a rendőrök. Az ügyről az Infostarton is beszámoltunk már.

A gyilkossághoz használt késen a német rendőrök megtalálták az ujjlenyomatát. A nő szerint ez azért lehet, mert párjának

azzal kente a kenőmájast.

Az RTL Híradójának riportja szerint a gyanúsított alig 2 héttel vélelmezett tette előtt költözött ki az idősebb férfihez. Anyja szerint "még eg tyúkot sem tudna levágni a lánya".

Úgy véli, hogy a férfinek több fiatal ismerőse volt, talán közülük tehette valaki.

Címlapról ajánljuk

Öröm és kríziskezelés a hazai erdőkben – a kirándulóknak is üzentek a szakemberek

A havazás jót tett a hazai erdőknek, mert a hótakaró védi a növényeket a fagyok ellen – mondta az Mészáros Péter, a Pilisi Parkerdő Zrt. szóvivője az InfoRádióban. A vadgazdálkodásért felelős vadászok kríziskezelési üzemmódra tértek át az extrém hideg és a folyamatos havazás miatt, fontos a jól átgondolt etetés – hangsúlyozta Földvári Attila, az Országos Magyar Vadászkamara szóvivője.
inforadio
ARÉNA
2026.01.12. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
Kijev elhagyására szólítottak fel az ukránok, Meloni tárgyalna Putyinnal – Háborús híreink szombaton

Kijev elhagyására szólítottak fel az ukránok, Meloni tárgyalna Putyinnal – Háborús híreink szombaton

Szabályosan ünneplik az oroszok a ma hajnali, Ukrajna elleni kombinált rakétacsapást, az MK.ru vezető anyagként foglalkozik a témával – Jurij Knutov biztonságpolitikai szakértő bevonásával az okozott kár mértékét és az Oresnyik rakéta képességeit taglalják. Felszólította Kijev lakosságát a város polgármestere, Vitalij Klicskó arra, hogy ha módjukban áll, hagyják el a települést – írja az RBK. Azt hiszem, elérkezett az ideje, hogy Európa beszéljen Oroszországgal a háborúról – hangoztatta Giorgia Meloni olasz miniszterelnök év eleji sajtótájékoztatóján pénteken. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború legfrissebb eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×