Infostart.hu
eur:
387.87
usd:
334.27
bux:
123872.29
2026. március 5. csütörtök Adorján, Adrián
Nyitókép: Forrás: police.hu

A légszűrő alá rejtették a kábítószert, de Dani kiszagolta – videó

Tizenegy embert fogtak el az ügyben.

A Heves Megyei Rendőr-főkapitányság Mélységi Ellenőrzési és Közterületi Támogató Alosztályának munkatársai 2022. május 13-án délután Nagyfüged külterületén ellenőrzés alá vontak egy arra közlekedő személyautót – írja honlapján a rendőrség.

Annak utasai az intézkedés alatt zavartan viselkedtek, így kábítószer-kereső kutya is érkezett a helyszínre. Dani, a szolgálati eb jelzése alapján a rendőrök a jármű motorterében, a levegőszűrő alá elrejtve rejtve több tasak kábítószergyanús fehér port találtak. Az egyik utas zoknijából további két tasak került elő, így összesen

közel 70 gramm fehér port foglaltak le a rendőrök.

Az autó sofőrjét és két utasát előállították is előállították a városi rendőrkapitányságra.

A 70 éves kerecsendi, az 53 éves halmajugrai és a 34 éves tarnazsadányi lakos ellen - őrizetbe vételük mellett - kábítószer birtoklás bűntettének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást a Gyöngyösi Rendőrkapitányság, továbbá előterjesztést tettek mindhárom férfi letartóztatásának indítványozására.

Címlapról ajánljuk
A „kék veréb” lett Hamenei ajatollah végzete

A „kék veréb” lett Hamenei ajatollah végzete

Blue Sparrow a neve annak a különleges rakétának, ami végezett Irán első számú vezetőjével. Az eszközt eredetileg egész más célra tervezték az izraeliek.

Ukrán fenyegetés: katonáknak adná meg Orbán Viktor címét Volodimir Zelenszkij

Volodimir Zelenszkij ukrán elnök reményét fejezte ki, hogy Orbán Viktor magyar miniszterelnök abbahagyja az Európai Unión belül a 90 milliárd eurós hitel végső jóváhagyásának blokkolását – és a szavaihoz némi fenyegetést is hozzátett. Mindezt az államfő csütörtökön Kijevben mondta egy sajtótájékoztatón.
inforadio
ARÉNA
2026.03.06. péntek, 18:00
Szijjártó Péter
külgazdasági és külügyminiszter
Majdnem 800 pontot esett a Dow, 80 dollár fölé lépett egy időre az olaj

Majdnem 800 pontot esett a Dow, 80 dollár fölé lépett egy időre az olaj

Ma is az iráni háború friss fejleményei borzolták a kedélyeket a világ tőzsdéin, a tegnapi meredek zuhanást követően Ázsiában kisebb felpattanást láthattunk, a jó hangulat azonban Európára már nem terjedt tovább, a nagyobb részvényindexek ma is inkább estek, miközben a Brent nyersolaj ára tovább emelkedett. Üdítő kivétel volt viszont a magyar tőzsde, hiszen a BUX index a kedvezőtlen nemzetközi mezőnyben nagyot tudott emelkedni és végül 1 százalékos pluszban zárt. Az emelkedést elsősorban az OTP-nek és a Molnak lehetett köszönni; előbbi a holnap hajnalban érkező negyedik negyedéves gyorsjelentés közzététele előtt tudott feljebb kerülni, utóbbi árfolyamát pedig az iráni háború nyomán tovább emelkedő olajár hajtotta. Este Amerikában masszív mínuszok kezdtek kibontakozni, miután a WTI olaj árfolyama átlépte a 80 dollárt, és olajársokktól tart a részvénypiac.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×