Infostart.hu
eur:
365.26
usd:
315.36
bux:
150666.43
2026. augusztus 29. szombat Beatrix, Erna
Nyitókép: Pexels.com

Megkéselte ápolóját egy idős nő a kórházban

Az ápolónőt azonnal meg kellett műteni Miskolcon.

Megkéselt egy ápolónőt egy idős beteg egy miskolci kórházban; a nővér súlyosan megsérült – közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.

A tájékoztatás szerint a gyanúsított egy műtét miatt volt az egyik miskolci kórházban. Egy ápolónő ellátta őt, ám amikor elfordult tőle, az asszony egy késsel megszúrta.

A nővér súlyosan megsérült, azonnal megműtötték.

A miskolci rendőrkapitányság közfeladatot ellátó személy elleni erőszak és testi sértés bűntett gyanúja miatt indított nyomozást a 69 éves nő ellen.

Címlapról ajánljuk
Önvezető autók: itt a magyar városok sorrendje, ahol üzembe kerülnek

Önvezető autók: itt a magyar városok sorrendje, ahol üzembe kerülnek

Zalaegerszegen önvezető autókat teszteltek, Tanács Zoltán tudományos és technológiai miniszter is ott volt. Amerikában több százmillió kilométert mentek éles forgalomban, 80-90 százalékkal kevesebb balesetet okozva, mint az ember vezette járművek. Magyarországon először Zalaegerszegen jelennek majd meg a közutakon.

Magyar Péter: Mohács után 500 évvel még mindig itt vagyunk, a történelmünk a talpra állások története

Magyarország elvesztett egy sorsdöntő csatát, de nem tűnt el: ma is itt vagyunk, magyarul beszélünk, és újra talpra állunk – mondta Magyar Péter miniszterelnök szombaton, a mohácsi csata 500. évfordulóján tartott megemlékezésen. Két napig tartanak a programok.
inforadio
ARÉNA
2026.08.31. hétfő, 18:00
Bauer Bence
a Mathias Corvinus Collegium Magyar–Német Intézet az Európai Együttműködésért igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×