Infostart.hu
eur:
384.52
usd:
330.51
bux:
123530.02
2026. március 4. szerda Kázmér
Rendőrségi zárás Diósdon, ahol két embert megöltek 2020. április 24-én. A rendőrök a helyszínen elfogták a kettős gyilkosság elkövetésével gyanúsított férfit.
Nyitókép: MTI/Mihádák Zoltán

Brutális kettős gyilkosság Diósdon, 18 éves a gyanúsított

Baltát használt a tettes.

Két embert megöltek Diósdon, egy 18 éves férfit gyanúsítanak a gyilkossággal - tette közzé a rendőrség pénteken a police.hu oldalon.

A közlemény szerint a Pest megyei településről péntek hajnalban, fél kettő körül hívta a rendőrséget egy fiatal férfi, és azt mondta, hogy baltával végzett két ismerősével.

A járőrök ezután a helyszínen elfogták, és előállították Z. Józsefet, aki ellen több emberen elkövetett emberölés bűntettének megalapozott gyanúja miatt indítottak eljárást.

Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor részleteket árult el a Vlagyimir Putyinnal folytatott beszélgetéséről
„Megvan az olajunk”

Orbán Viktor részleteket árult el a Vlagyimir Putyinnal folytatott beszélgetéséről

Az orosz elnöknek nem dolga, hogyan jut el az orosz olaj Magyarországra, megvannak a céljai, elérésükig nem fejezi be az ukrajnai háborút – erről beszélt egy szerdai tévéinterjúban Orbán Viktor miniszterelnök, aki szerint az ukrán követeléseket erőből le kell verni. Olajból „vannak ugyan stratégiai tartalékaink, de az infláció nő, a benzin drágul". Megerősítette: nem lesz miniszterelnök-jelölti vita Magyar Péterrel.
inforadio
ARÉNA
2026.03.04. szerda, 18:00
Resperger István
ezredes, a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Szent-István Biztonságkutató Központ igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×