Infostart.hu
eur:
379.24
usd:
319.17
bux:
130903.25
2026. február 12. csütörtök Lídia, Lívia
Nyitókép: Pixabay

Fűnyíróval gázolt egy közmunkás Gyomaendrődön

A Szarvasi Járási Ügyészség gondatlanságból elkövetett súlyos testi sértés vétsége miatt emelt vádat egy 57 éves gyomaendrődi nő ellen, aki tavaly nyáron fűnyíróval okozott súlyos balesetet egy kerékpárúton.

A közmunkás tavaly július 31-én, a reggeli órákban Gyomaendrőd belterületén két társával együtt fűnyíróval vágta a füvet. A kikapcsolt állapotban levő géppel a felment a 46. számú főút mellett kiépített kerékpárútra anélkül, hogy meggyőződött volna arról, közlekedik-e valaki a kerékpárúton.

Egy nő elektromos kerékpárral szabályosan közlekedett, és nekiütközött a fűnyírógépnek, és elesett: súlyos sérüléseket, csonttöréseket szenvedett és maradandó fogyatékosság is kialakult nála.

A Szarvasi Járási Ügyészség a nő ellen gondatlanságból elkövetett súlyos testi sértés vétsége miatt emelt vádat, és próbára bocsátás alkalmazását indítványozta - írja a beol.hu.

Címlapról ajánljuk

Marad az árrésstop

Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter bejelentéseket tett a kátyúhelyzetről, a rezsistopról, az árréskorlátról, a nemzeti petícióról és az ukrán fenyegetésről is, majd Vitályos Eszter kormányszóvivővel együtt újságírói kérdésekre is válaszoltak. A gödi Samsung-gyár ügyében Gulyás Gergely kérdésre válaszolva azt mondta, egy hatósági ügyből akar a sajtó politikai ügyet kreálni.
inforadio
ARÉNA
2026.02.12. csütörtök, 18:00
Hankó Balázs
kultúráért és innovációért felelős miniszter
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×