Infostart.hu
eur:
363.48
usd:
310.6
bux:
134072.12
2026. május 4. hétfő Flórián, Mónika
Berlin, 2018. augusztus 21.Terence Hill olasz színész, filmrendező, forgatókönyvíró és producer a My Name is Thomas című filmjének berlini bemutatóján 2018. augusztus 21-én. (MTI/EPA/Felipe Trueba)
Nyitókép: MTI/EPA/Felipe Trueba

Először jár Budapesten a filmlegenda

Terence Hill új filmjét népszerűsíti Budapesten, az alkotást legendás partnere, Bud Spencer emlékének ajánlotta.

A Nevem: Thomas című filmet reklámozza Budapesten Terence Hill, aki szerdán Bud Spencer szobrát is meglátogatta a Corvin közben. A 79 éves színész még soha nem járt Magyarországon.

A múlt héten Rómában meglátogatta a színészt a film magyarországi forgalmazója, így a legenda találkozhatott az őt szinkronizáló Újréti Lászlóval is - írja a Bors.

Terence Hill a film rendezője és főszereplője is egyben, a mozit elhunyt barátja, Bud Spencer emlékének ajánlja. A sztoriban rejtett utalások is vannak a páros közös munkájára.

Címlapról ajánljuk
Magyar Péter az Akadémián: a kormányzat visszatér a tudományos világot tisztelő és partnerként kezelő attitűdhöz

Magyar Péter az Akadémián: a kormányzat visszatér a tudományos világot tisztelő és partnerként kezelő attitűdhöz

„Szabad tudomány nélkül nincs szabad ország” – mondta Magyar Péter leendő miniszterelnök az MTA-n. Jelezte, hallja a tudomány és a kutatóintézetek dolgozóinak hangját, és érti, hogy az Akadémia vissza akarja fogadni a kutatóhálózatokat, ígérte, közösen kialakítják az új kutatóhálózati irányítási modellt, ami hosszú távra autonómiát biztosít és hatékony működést.
inforadio
ARÉNA
2026.05.04. hétfő, 18:00
Fodor Gábor
volt miniszter, a Közép-európai Rendszerváltást Kutató Intézet vezetője
Trump miatt esnek az autógyártók, kilőtt a Nokia, emelkedik az olajár - Mutatjuk, mi történik a tőzsdéken

Trump miatt esnek az autógyártók, kilőtt a Nokia, emelkedik az olajár - Mutatjuk, mi történik a tőzsdéken

Többnyire pozitív a hangulat hétfő reggel a főbb ázsiai tőzsdéken, nagyot ment a dél-koreai tőzsde a chipgyártóknak köszönhetően, a hosszú hétvége után pedig vegyesen kezdenek az európai tőzsdék, miközben Londonban kereskedési szünnap van. A befektetők az iráni fejleményekre figyelnek elsősorban, az olajár emelkedik, a makrogazdasági adatok közül pedig európai beszerzési menedzser indexek és amerikai gyáripari megrendelési statisztikák érkeznek. Emellett Donald Trump a hétvégén büntetővámot jelentett be az EU-s autógyártókra, amire esnek az európai autógyártók részvényei a kereskedés első perceiben. Hasonló témákról is szó lesz következő befektetési konferenciánkon, május 12-én jön a Portfolio Investment Day 2026. Ne hagyja ki az év egyik legizgalmasabb befektetési eseményét! Jelentkezés itt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×