Infostart.hu
eur:
354.31
usd:
310.06
bux:
141741.65
2026. július 3. péntek Kornél, Soma

Bepipult és gázpisztollyal lövöldözött éjjel az étterem előtt

A rendőrök elfogtak egy 22 éves férfit, aki Budapesten egy rákosmentei étterem előtt előzetes szóváltást követően lövéseket adott le gáz-riasztó pisztolyával - tudatta a police.hu.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság XVII. kerületi Rendőrkapitánysága garázdaság bűntett megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást egy 22 éves budapesti lakos ellen.

A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint a férfi 2017. április 22-én 1 óra és 1 óra 30 perc között Budapest XVII. kerületében, egy Pesti úti étterem előtt szóváltásba keveredett két férfi vendéggel, ezt követően négy lövést adott le az engedély nélkül birtokában lévő gáz-riasztó fegyverrel arra a gépkocsira, amiben a férfiak ültek.

A járőrök a helyszín közelében elfogták M. Tamást, majd a kerületi rendőrkapitányságra előállították és gyanúsítottként hallgatták ki.

Az üggyel összefüggésben további egy főt szintén előállítottak a XVII. kerületi Rendőrkapitányságra, akinek elszámoltatása jelenleg is folyamatban van.

Ha máskor is tudni szeretne hasonló hírekről, vagy elmondaná a véleményét, lájkolja az InfoRádió Facebook-oldalát!

Címlapról ajánljuk
Ronaldo gólt lőtt, lecserélték, de a portugálok végül továbbjutottak Horvátország ellen

Ronaldo gólt lőtt, lecserélték, de a portugálok végül továbbjutottak Horvátország ellen

A 94. percben szerzett fejesgóllal Portugália legyőzte Horvátországot, és a nyolcaddöntőbe jutott a foci-vb-n. A 40 éves világsztár Cristiano Ronaldo lőtte a portugálok első gólját, aztán a meccs végén lecserélték. Ronaldo hajdani Real-csapattársa, a szintén veterán horvát Luka Modric ezzel búcsúzott a vb-ktől. A portugálok következő ellenfele az osztrákokat simán, 3-0-ra verő Spanyolország lesz.

Kormányszóvivői tájékoztató: átszabják az áramszámlákat a megújulóknál, jön az ügynökakták nyilvánossága

Az új, a vármegye elnevezést is megszüntető Alaptörvény-módosítást várhatóan a jövő hét elejéig benyújtják a társadalmi egyeztetés után – „nagy változás nem lesz”, inkább szigorodni fog. A NAV elnöki pozíciójára nyilvános pályázatot fognak kiírni, a hatóság vezetője nem lesz államtitkár. Szerveződik Magyar Péter látogatása a Vatikánba.
Még nincs a NAV-nak végleges új elnöke

Még nincs a NAV-nak végleges új elnöke

Kármán András pénzügyminiszter csütörtök este közölte: nyílt pályázaton választják ki a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) új elnökét. Korábban még úgy tűnt, hogy eldőlt az adóhatóság új vezetőjének személye, tartósan, ugyanis a tárcavezető hétfő reggel még azt közölte, hogy "alapos szakmai egyeztetések után megszületett a döntés az új NAV-vezetéssel kapcsolatban" és akkor meg is nevezte Tamásné Czinege Csillát, és úgy tűnt az akkori tájékoztatásokból, hogy tartósan tölti majd be ezt a posztot. Az ügy előzménye, hogy a választást sokan kritizálták és Magyar Péter miniszterelnök a csütörtöki tájékoztatón bejelentette, hogy nincs még NAV-elnök.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×