Infostart.hu
eur:
352.87
usd:
308.35
bux:
142632.73
2026. július 3. péntek Kornél, Soma

Ennek nem fog örülni, ha a Margitszigetre kell mennie

Szerdától várhatóan május 31-ig nem jár a 26-os busz Budapesten a margitszigeti fejlesztések miatt - közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK).

A fejlesztések befejezéséig nem lehet az Árpád hídról a Margitszigetre behajtani, így a járat közlekedése "ellehetetlenül".

A Margitsziget ebben az időszakban a Margit híd felől a 4-es és 6-os villamos, az Árpád híd felől pedig a 34-es és a 106-os autóbusz megállójától gyalogosan érhető el - írták.

Címlapról ajánljuk
Szakértő: valószínűleg nem szárad ki a Balaton, de van rossz hír a tóról

Szakértő: valószínűleg nem szárad ki a Balaton, de van rossz hír a tóról

Nem valószínű, hogy a Balaton kiszáradna a következő évtizedekben, de a vízállásban komolyabb változások lehetnek, és erre a legjobb válasz az alkalmazkodás lenne – fejtette ki az InfoRádió Aréna című műsorában Vasas Gábor, a Balatoni Limnológiai Kutatóintézet főigazgatója. Beszélt arról is, hogyan kellene átalakítani a tó partjait.
Valósággal letarolják az oroszokat a drónok, új célpontot jelölt meg Moszkva - Híreink az orosz-ukrán háborúból pénteken

Valósággal letarolják az oroszokat a drónok, új célpontot jelölt meg Moszkva - Híreink az orosz-ukrán háborúból pénteken

A folyamatos ukrán dróntámadások következtében a Krím-félszigeten az áram- és üzemanyag ellátás után a víz is akadozni kezdett. Moszkvában folyamatosan ütik az elektronikus hálózatot Kijev fegyverei, ugyanakkor az ukránoknál is akad gond: továbbra is alacsonyak a készletek légvédelmi rakétákból. Oroszosz jelentések szerint folyik a harc a donyecki Liman elfoglalásáért, a településen húzódik az egyik utoló védvonal a kulcsfontosságú erődváros, Szlavjanszk előtt. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború legfontosabb híreivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×