Infostart.hu
eur:
357.82
usd:
313.6
bux:
139599.09
2026. július 8. szerda Ellák

Ecclestone anyósáért hatalmas váltságdíjat követelnek

Elrabolták Bernie Ecclestone anyósát Brazíliában, és 120 millió real (10,3 milliárd forint) váltságdíjat követelnek a szabadon bocsátásáért.

A Forma-1 kereskedelmi jogait birtokló 85 éves Ecclestone feleségének édesanyját pénteken ejtették túszul Sao Paulóban, de a brazil híroldalak és televíziók csak kedden számoltak be a bűncselekményről.

A 67 esztendős Aparecida Schunck elrablásáról nem közöltek további részleteket. A helyi rendőrség egyelőre megerősíteni és cáfolni sem akarta a híradásokat, és Ecclestone szóvivője sem nyilatkozott az ügyben.

A Forbes magazin becslése szerint az Ecclestone-család körülbelül 3,1 milliárd dolláros (881,1 milliárd forint) vagyonnal rendelkezik. Az üzletember a 2009-es Brazil Nagydíjon ismerte meg a nála 46 évvel fiatalabb Fabiana Flosit, és 2012-ben házasodtak össze. Ecclestone és harmadik felesége most Angliában és Svájcban él.

Címlapról ajánljuk
Szakértő: formális vagy informális módon is megtarthatná a hatalmat Aleksandar Vucic

Szakértő: formális vagy informális módon is megtarthatná a hatalmat Aleksandar Vucic

Ősszel előre hozott parlamenti és/vagy elnökválasztás is lehet Szerbiában, amennyiben Aleksandar Vucic ígéretét betartva valóban lemond az államfői posztról. Németh Ferenc Nyugat-Balkán-szakértő szerint nagyon érdekes erőviszonyok alakulhatnak ki az ősszel esedékes parlamenti választások után. Emellett Szerbia uniós csatlakozásának akadályairól is beszélt az InfoRádióban.
inforadio
ARÉNA
2026.07.08. szerda, 18:00
Csiki Varga Tamás
a Stratégia és Védelem Konzultációs Csoport elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×