Infostart.hu
eur:
364.04
usd:
315.07
bux:
146688.57
2026. augusztus 3. hétfő Hermina

Ikrekkel gyarapodik a sztárcsalád

Ikreket vár Angelina Jolie - állítja az X17 online. A Tomb Raider sztárja el van ragadtatva, hogy így egyszerre két babával bővül majd a népes család.

Angelina Jolie örömteli állapotáról már január eleje óta keringenek a pletykák, azóta ugyanis szemlátomást teltebb, mint korábban volt. Ráadásul a szemtanúknak feltűnt, hogy míg a legutóbbi díjátadón Brad Pitt sörözött és pezsgővel koccintott a nyertesek egészségére, addig a párja kizárólag ásványvizet kortyolgatott.

A párnak három örökbe fogadott gyermeke van: a 6 éves Maddox, a 4 éves Pax és a 3 éves Zahara, közös lányuk, Shiloh pedig másfél éves. Angelina azonban a hírek szerint nagyon szeretett volna újabb közös gyermeket Brad Pittől - már azt tervezték, hogy Dél-Franciaországba utaznak egy intim hétvégére a nagyobb siker érdekében.

Az orvosok pedig arra figyelmeztették az ősszel a színésznőt, hogy amíg egy kicsit meg nem hízik, esélye sincs arra, hogy áldott állapotba kerüljön. Angelina Jolie az édesanyja halála után betegesen lefogyott, sokan aggódtak az egészségéért.

Az ikrek érkezésének hírét a pár szóvivője egyelőre hivatalosan nem erősítette meg.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.08.03. hétfő, 18:00
Kaiser Ferenc
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem docense
Energiakrízis: hamarosan teljesen leállhat a Paksi Atomerőmű

Energiakrízis: hamarosan teljesen leállhat a Paksi Atomerőmű

Vasárnap tovább fokozódik a hőség Magyarországon, a csúcshőmérséklet több helyen megközelítheti a 40 fokot. Paksnál reggel mínusz 133 centiméterre süllyedt a Duna, éjszaka pedig leállították a 4. blokk még működő turbinagenerátorát, így az atomerőműben már csak a 2. blokk termel, az is 50 százalékos teljesítménnyel. Az ország ezzel a teljes paksi leállás küszöbére került, miközben a következő napokban tovább nőhet az áramigény és fokozódhat a vízhiány. Cikkünk folyamatosan frissül a hőségkrízis és az energiaellátási helyzet legfontosabb fejleményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×