Infostart.hu
eur:
385.13
usd:
331.77
bux:
0
2026. január 16. péntek Gusztáv

Halálra gázolták az úttest közepén ülő férfit

A helyszínen meghalt az az úttest közepén ülő 48 éves kecskeméti férfi, akit egy autó elütött Kisizsákon szombat este - közölte a rendőrség.

A férfi a kisizsáki kocsma előtt ült le az úttest közepére, és a gázolás után a kiérkező mentősök már nem tudták életben tartani - mondta a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.

Rákosi Mihály alezredes hozzátette: a rendőrség vizsgálja a baleset körülményeit.

Címlapról ajánljuk

Csizmazia Gábor a furkósbotról és a Trump-paradoxonról: „Donald Trump kétszer lépte át a saját vörös vonalát”

Donald Trump amerikai elnök leginkább Ukrajna és a vámpolitika esetében lépte át a saját maga által felvázolt vörös vonalakat – mondta az InfoRádió Aréna című műsorában Csizmazia Gábor. A Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézet tudományos főmunkatársa szerint Donald Trump külpolitikai lépései inkább elbizonytalanították a szavazóit, semmint újakat hoztak volna mellé.
inforadio
ARÉNA
2026.01.16. péntek, 18:00
N. Rózsa Erzsébet
egyetemi tanár, Közel-Kelet-szakértő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×