Infostart.hu
eur:
362.07
usd:
317.59
bux:
141600.83
2026. július 21. kedd Dániel, Daniella

Későn jött vallomás: "nem volt szex a szertárban, nem xilofonoztam"

Felmentette a bíróság azt a nős brit tanárt, akit egy diáklány azzal vádolt: szex közben xilifonozni kényszerítette, nehogy valaki meghallja, mit csinálnak.

Kiderült, hogy a lány eskü alatt hazudott, és emiatt hamis tanúzás vádjával ő kerül bíróság elé.

A húszas éveiben járó lány - akinek a nevét nem hozták nyilvánosságra -, azt állította, hogy 15 éves volt, amikor egy évig tartó szexuális viszonyt kezdett a tanárával.

A leicesteri bíróság azonban felmentette a vádak alól a most 45 éves Michael Taylort, mert kiderült, hogy a lány hazudott, és csak azért jelentette fel a férfit, hogy kártérítést csikarjon ki.

Az ügyészt meggyőzte

Az ügyész a bírósági tárgyaláson felvázolta a férfi állítólagos hódításának történetét.

Eszerint Michael Taylor és tanítványa sokszor hosszan csevegtek, nevetgéltek és viccelődtek.

Később a férfi olyan helytelen megjegyzéseket tett, mint "szép a hajad", vagy "van barátod?" - mondta az ügyész.

Amikor a lány 15 éves lett, az első csók is elcsattant, néhány nappal később pedig megszerezte az első szexuális tapasztalatait is a szertár szekrényén. Később is itt találkozgattak, de előfordult, hogy a férfi autójában, vagy házában szeretkeztek, miközben a tanár családja távol volt - tette hozzá az ügyész.

Címlapról ajánljuk

Bóka János új Fidesz-frakcióvezető: a Tisza Párt nem akarja, hogy 2030-ban az emberek szabadon dönthessenek

Készen állok a politikai közösségünk szolgálatára, vállalva, hogy megőrzöm az elmúlt 16 év eredményeit és képviselem értékeinket – jelentette ki megválasztása után kedden Bóka János, a Fidesz új frakcióvezetője egy tévéinterjúban.
inforadio
ARÉNA
2026.07.22. szerda, 18:00
Gálik Zoltán
a Budapesti Corvinus Egyetem docense
Itt a történelmi csúcs a magyar tőzsdén!

Itt a történelmi csúcs a magyar tőzsdén!

Ma is elsősorban az iráni fejleményekre figyelnek a befektetők világszerte, de más fejlemények is borzolják a kedélyeket: az amerikai kereskedelmi főképviselő újabb, több tucat országot érintő vámintézkedéseket helyezett kilátásba a Trump-adminisztráció részéről, ráadásul eközben meredeken emelkedik az olaj ára, mivel felerősödtek a közel-keleti ellátási kockázatok. Ázsiában felemás kereskedést láthattunk, Európában és Amerikában egyelőre pozitív a kép. A magyar tőzsde az OTP-nek köszönhetően felülteljesített; a társaság megállapodást írt alá a Luminor megvásárlásáról, amely a Balti régió harmadik legnagyobb bankcsoportja. Az OTP végül történelmi csúccsal zárta a napot

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×