Infostart.hu
eur:
353.53
usd:
310.52
bux:
0
2026. június 29. hétfő Péter, Pál

Pornófájlok miatt perelné a Microsoftot

Beperelné a Microsoftot egy amerikai férfi, amiért a szoftvercég programja, az Internet Explorer nem törölte azoknak az oldalaknak az adatait, amelyeket a férfi korábban megnézett.

Michael Crookernek feltett szándéka, hogy 100 ezer fontra (körülbelül 36 millió forint) pereli a Microsoftot, amiért annak böngészőszoftveréből nem törlődtek azok az internetcímek, amelyeket a férfi meglátogatott.

Az oldalak pornóhonlapok voltak. A rendőrök egy házkutatás során találták meg a fájlokat a férfi gépében.

"Nagyon kellemetlenül éreztem magam. A gépem beállításait úgy csináltam meg, hogy öt nap után töröljék, merre jártam a hálón, de ez nem történt meg" - mondta a férfi, aki azt hitte, a fájlokat már nem találják meg a komputerén.

A connecticuti férfit később fegyverrel való visszaélés, és bomba készítéséhez használható eszközök birtoklása miatt letartóztatták.

Címlapról ajánljuk
Országgyűlés: újabb sűrű két nap jön, hétfőn Magyar Péter kezd, most szüntetik meg a Szuverenitásvédelmi Hivatalt

Országgyűlés: újabb sűrű két nap jön, hétfőn Magyar Péter kezd, most szüntetik meg a Szuverenitásvédelmi Hivatalt

Újabb kétnapos rendkívüli ülést tart az Országgyűlés. Hétfőn 13 órakor Magyar Péter miniszterelnök ismét felszólal napirend előtt. Kedden a Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről is szavazhatnak a képviselők, akik lefolytatják a vitát az ügynökakták nyilvánosságra hozataláról és a polgármesterek fizetéséről is.

Hogy bírunk ki még két és fél napot? Még melegebb lesz, csak a hét közepén jön az enyhülés

A hét elején folytatódik a forróság, a hét közepén azonban hidegfronttal érkező záporok, zivatarok enyhítenek a hőségen - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből.
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×