Infostart.hu
eur:
365.08
usd:
310.06
bux:
136260.36
2026. április 16. csütörtök Csongor

Ezerötszázan meztelenkedtek egyszerre

Több mint ezerötszázan vetkőztek meztelenre a venezuelai Caracasban vasárnap, hogy részesei lehessenek az amerikai botrányfotós, Spencer Tunick legújabb alkotásának.

A csupasz férfiak és nők az egyik venezuelai nemzeti szimbólum, Simon Bolivar szobra előtt alakítottak ki különleges emberi mozaikot.

Az ezerötszáz fős tömeg csaknem két órán pózolt meztelenül Spencer Tunick gépe előtt és hallgatta az extravagáns fotós utasításait. Cserébe mindannyian kapnak egy példányt az elkészült alkotásból.

Spencer Tunick közel másfél évtizede, 1992 óta készíti fényképeit meztelen emberekről világszerte.

Felemás sikerrel, ugyanis karrierje során többször letartóztatták a hatóságok.

Címlapról ajánljuk
Elemző: ezek most a piac és az új kormányzat mézeshetei, utána jönnek a kihívások

Elemző: ezek most a piac és az új kormányzat mézeshetei, utána jönnek a kihívások

A piacok üdvözlik, hogy a leendő magyar kormány haza akarja hozni az uniós pénzeket és hogy célként fogalmazta meg az euró bevezetését – többek között erről beszélt az InfoRádió Aréna című műsorában Nyeste Orsolya, az Erste vezető elemzője. Madár István, a Portfolio vezető elemzője azt mondta, a választások előtt és után is jelen volt a magyar tőke- és devizapiacon a befektetői „Tisza-bet.”
inforadio
ARÉNA
2026.04.16. csütörtök, 18:00
Gálik Zoltán
a Budapesti Corvinus Egyetem docense
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×