Infostart.hu
eur:
384.85
usd:
334.09
bux:
0
2026. április 4. szombat Izidor
fotó: pixabay
Nyitókép: Pixabay

Baleset miatt lezárták az M7-es egyik oldalát

Baleset miatt lezárták az M7-es autópálya Budapest felé vezető oldalát a 198-as kilométernél, Galambok térségében. Egy személygépkocsi teherautóval ütközött, majd a szalagkorlátnak csapódva a tetejére borult.

A helyszínre a nagykanizsai hivatásos tűzoltók érkeztek ki, akik áramtalanították a belső sávban forgalmi akadályt képező roncsot. A műszaki mentés és a helyszíni szemle idejére az érintett sztrádaszakaszt a hatóságok teljes szélességében lezárták – írja a zaol.hu.

A rendőrség tájékoztatása szerint a balesetben ketten szenvedtek könnyebb sérüléseket.

A mentőszolgálat munkatársai egy embert fejsérüléssel, egy másikat pedig kézsérüléssel szállítottak kórházba.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.04.07. kedd, 18:00
Schiffer András
ügyvéd, volt országgyűlési képviselő
Alapjaiban forgatja fel a mindennapokat az intelligencia-robbanás: AI-guru exkluzív

Alapjaiban forgatja fel a mindennapokat az intelligencia-robbanás: AI-guru exkluzív

Már hallgatható a Portfolio Checklist különkiadása, amelyben a mesterséges intelligenciának az üzleti életet leginkább érintő aspektusairól volt szó: vibe coding, agentic coding és az ún. intelligencia robbanás alapjaiban forgatja fel a cégek mindennapi működését, és ennek következményei még csak most körvonalazódnak. Hogyan reagáljanak a vállalatvezetők, mindent megoldanak-e az AI-ügynökök és hogyan érdemes elindulni azon az úton, amely egy AI-first szervezet felépítéséhez vezet? A Portfolio AI in Business konferencia amerikai sztárelőadóját, a Project Management Institute igazgatóját, Kathleen Walchot kérdeztük a témában a rendezvényt követő napon, március 19-én, akit globális szinten a top10 AI véleményvezér között tartanak számon.

EZT OLVASTA MÁR?
×
2026. április 4. 06:51
×
×