Infostart.hu
eur:
381.7
usd:
327.39
bux:
109415.73
2025. december 5. péntek Vilma
Nyitókép: Unsplash

Kigyulladt a lakásában álló óriási szemét, bennégett

Kiégett egy lakás péntek hajnalban a Fejér vármegyei Sárszentmihályhoz tartozó Sárpentelén, egy ember életét vesztette - közölte a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság kommunikációs szolgálata.

Dóka Imre szóvivő-helyettes tájékoztatása szerint teljes terjedelmében égett egy négylakásos ingatlan 40 négyzetméteres épületrésze a Széchenyi Zsigmond utcában. A székesfehérvári hivatásos és a sárvízi önkéntes tűzoltók több oldalról oltották a tüzet, így az a többi lakásra nem terjedt át.

A lakásban berendezési tárgyak és felhalmozott lomok égtek. A tűzoltók egy embert találtak az ingatlanban, az életét azonban már nem lehetett megmenteni.

A tűz keletkezési okait a katasztrófavédelem vizsgálja.

Címlapról ajánljuk

Orbán Viktor péntek reggel: a következő napokban derül ki, hogy a háború továbbterjed a mi irányunkba vagy letekerik a lángját

A Kossuth rádióban kezdte pénteki munkanapját a miniszterelnök. Elmondta: ha a háborút a harctéren kell megoldani, a fenyegetettség nőni fog – fogalmazott. Beszélt az orosz energiától való függésünkről, a gyenge Európáról, a Tisza Párt állítólagos programjáról és a kettős állampolgárság népszavazásának évfordulójáról is.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.05. péntek, 18:00
Bódis László
a Kulturális és Innovációs Minisztérium innovációért felelős helyettes államtitkára, a Nemzeti Innovációs Ügynökség vezérigazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×