Infostart.hu
eur:
399.74
usd:
341.29
bux:
100049.9
2025. július 9. szerda Lukrécia
fotó: pixabay
Nyitókép: Pixabay

Öngyilkos lett egy férfi a salgótarjáni rendőrségen

Az őrök már nem tudták megmenteni annak a 30 éves fogvatartottnak az életét, aki a fogdában vetette el az életét.

A Nógrád Vármegyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője, Buda Gábor a nool.hu-t arról tájékoztatta, hogy egy őrizetben lévő 30 éves férfi vetett véget életének szerda délután a Nógrád Vármegyei Rendőr-főkapitányság salgótarjáni fogdájában.

Az őrök azonnal megkezdték a fogvatartott újraélesztést és értesítették a mentőket, akik már csak a halál beálltát tudták megállapítani. A férfi halálának körülményeit a Nógrád Vármegyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatósága – szakértő bevonásával – közigazgatási hatósági eljárás keretében vizsgálja.

Mint írják, a vizsgálatoknál az ügyészség képviselője jelen volt. A Salgótarjáni Rendőrkapitányság vezetője az esettel kapcsolatban belső szakmai vizsgálatot rendelt el.

Ha segítségre van szüksége
Ha ön is úgy érzi, segítségre lenne szüksége, tárcsázza a krízishelyzetben lévők részére rendszeresített, ingyenesen hívható 116-123 telefonszámot, akár mobiltelefonról is!

Címlapról ajánljuk
A hétfői viharkárok ellenére rekordot hozhat csütörtökön a Kékszalag

A hétfői viharkárok ellenére rekordot hozhat csütörtökön a Kékszalag

Ha beválik az előrejelzés, akkor akár rekord vagy ahhoz közeli eredmény is születhet – mondta Holczhauser András, a Magyar Vitorlás Szövetség főtitkára. Az 57. Kékszalag Raiffeisen Nagydíj rajtjánál 30-40 hajó hiányzik majd, mert olyan károkat szenvedtek a hétfői viharban, hogy nem lehetett őket versenyképessé tenni.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.07.10. csütörtök, 18:00
Pesztericz-Kalas Vivien
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Eötvös József Kutatóközpont Európa Stratégia Kutatóintézet főreferense
Támadásba lendülne az ukrán hadsereg, hatalmas katlan kezd kialakulni a Donbaszban – Ukrajnai háborús híreink szerdán

Támadásba lendülne az ukrán hadsereg, hatalmas katlan kezd kialakulni a Donbaszban – Ukrajnai háborús híreink szerdán

Az ukrán haderőnek azon kell dolgoznia, hogy visszaállítsa pozícióit Oroszország Belgorod és Kurszk megyéiben az „aktív védelem” jegyében – írta ki Facebook-oldalára Olekszandr Szirszkij, az ukrán haderő parancsnoka. Ukrajnának már csak egyetlen jelentős erődvárosa maradt Donyeck megyében, amely egyben a keleti védvonal utolsó bástyája is, Kosztjantinivka. Oroszország a félig-meddig bekerített nagyváros elfoglalására készül, míg Ukrajna egyre súlyosabb gondokkal néz szembe - számolt be helyszíni riportban a The New York Times. Az ukrajnai eseményeket a nyílt forráskódú (OSINT) adatok alapján a háború kezdete óta követő Ukraine Control Map tett közzé egy felvételt az elmúlt egy év eseményeiről Kosztjantinivka környékéről, ahol katlan kezd kialakulni. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború legfrissebb eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×