Infostart.hu
eur:
385.96
usd:
328.38
bux:
111311.37
2025. december 30. kedd Dávid
Nyitókép: Unsplash.com

Halál az Újpesti vasúti hídon

Péntek délután baleseti helyszínelés miatt Újpest és Aquincum között nem közlekedhetnek a vonatok, az esztergomi vonalon hosszabb eljutási időre, rövidebb útvonalon közlekedő vonatokra kell számítani – köztölte a Mávinform.

A Rákosról 13:06-kor Pilisvörösvárra elindult S76-os vonat (3254) az Újpesti vasúti hídon elütött egy embert, aki a balesetben meghalt.

Forgalmi változások:

  • A Z72-es vonatok Aquincum és Esztergom között közlekednek.
  • Az S76-os vonatok megosztva, Pilisvörösvár és Aquincum, valamint Újpest és Rákos között közlekednek.
  • Újpest és Aquincum között pótlóbuszok közlekednek.

A Budapesten belüli eljutáshoz a BKK járatait ajánljuk a vonatok eléréséhez:

  • Aquincum vasúti megállóhely a H5-ös hévvel közelíthető meg, a vasúti jegyek érvényesek a 4-es és a 6-os villamoson a Nyugati pályaudvar és a Margit híd, budai hídfő között, a H5-ös héven a Batthyány tér és Aquincum között.
  • Újpest vasúti megállóhely az M3-as metróval közelíthető meg, a vasúti jegyek érvényesek az M3-as metrón a Nyugati pályaudvar és Újpest-Városkapu között.
  • Angyalföld vasútállomás a 14-es villamossal közelíthető meg, a vasúti jegyek érvényesek a 14-es villamoson a Lehel tér és Újpest-Központ között.

A 10-es főúton közlekedő Volán járatokon Budapest és Esztergom között is érvényesek a vasúti jegyek a korlátozás ideje alatt – olvasható a mavcsoport.hu-n.

Címlapról ajánljuk
Berobbanások, visszavonulások, kilépések, botrányok – a legnagyobb belpolitikai események 2025-ben

Berobbanások, visszavonulások, kilépések, botrányok – a legnagyobb belpolitikai események 2025-ben

Bár országgyűlési választást csak 2026 tavaszán tartanak Magyarországon, a mögöttünk hagyott év jelentős része már az intenzív kampány jegyében zajlott. A következő szűk fél órában igyekszünk összefoglalni a két legnagyobb párt, vagyis a Fidesz és a Tisza küzdelmeit, de beszámolunk Gyurcsány Ferenc és a Momentum visszalépéséről is. Foglalkozunk a kormány és a főváros politikai csörtéivel, és a legnagyobb horderejű belpolitikai botrányokkal is. A közélet mellett természetesen a haszonállatokat és a szőlőültetvényeket pusztító járványokról is szót ejtünk.
Felbukkant Belaruszban az Oresnyik, Huljajpole védelme összeomlott - Híreink az ukrán frontról kedden

Felbukkant Belaruszban az Oresnyik, Huljajpole védelme összeomlott - Híreink az ukrán frontról kedden

Orosz források szerint dróntámadás érte a tegnapi nap folyamán Vlagyimir Putyin orosz elnök rezidenciáját, Ukrajna tagadja az érintettségét. Zaporizzsja megye egyik fontos erődítménye, Huljajpole nagyrészt orosz kézre került az elmúlt napokban, a területszerzés most már ukrán térképeken is látható. A tárgyalások folyamatosan orosz-amerikai és ukrán-amerikai vonalon a háború lezárásáról, de a legfontosabb kérdésekről még mindig nem sikerült megállapodni. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború keddi eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×