Infostart.hu
eur:
384.85
usd:
334.09
bux:
0
2026. április 4. szombat Izidor
fotó: honvedelem.hu
Nyitókép: honvedelem.hu

A katonaság hozzá Budapestre a hatalmas karácsonyfát - figyelmeztetést adtak ki az autósoknak

Az idén a borsodi Dubicsányból érkezik az ország karácsonyfája az Országház elé.

A honvedelem.hu azt írja, hogy a 45 évvel ezelőtt ültetett, 20 méter magas ezüstfenyőt ma délelőtt kivágták és daruval vontatóra helyezték.

A közel öt tonnás, ötven centiméteres törzsátmérőjű fát a Magyar Honvédség katonái szállítják a fővárosba.

Ezzel lehet összefüggésben, hogy az MKIF Zrt. Messenger-üzenetben figyelmeztette este 9 órakor a szolgáltatására feliratkozottakat, hogy

időszakosan torlódásra kell számítani az M30-as autópályán a 30-as és az 5-ös km-ek, az M3-as autópályán a 127-es és a 113-as km-ek, később pedig az M4-es autóúton a 97-es és a 25-ös km-ek között túlméretes szállítmány miatt.

A menetoszlop a rakomány adottságai miatt csökkentett sebességgel tud csak haladni. A menetoszlopot megelőzni tilos!

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.04.07. kedd, 18:00
Schiffer András
ügyvéd, volt országgyűlési képviselő
Lelőttek két amerikai vadászrepülőt Irán felett, Donald Trump kíméletlen pusztítást ígér - Híreink az iráni háborúról pénteken

Lelőttek két amerikai vadászrepülőt Irán felett, Donald Trump kíméletlen pusztítást ígér - Híreink az iráni háborúról pénteken

Az Egyesült Államok és Irán közötti háború immár ötödik hetébe lépett. A konfliktus egyre szélesebb körben destabilizálja a Közel-Keletet: dróncsapások érték Kuvait egyik legnagyobb olajfinomítóját, miközben Szaúd-Arábia légvédelme is több drónt hárított el. A Hormuzi-szoros gyakorlatilag továbbra is le van zárva, az ENSZ Biztonsági Tanácsa pedig szombaton szavaz a hajózás védelméről. Cikkünk folyamatosan frissül a nap folyamán.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×