Infostart.hu
eur:
383.64
usd:
327.41
bux:
0
2026. január 2. péntek Ábel
Forgalmi dugó az M1 autópálya feletti átvezető hídon Tata határában 2013. augusztus 9-én. Egy Győr felé haladó kamion átszakította az M1-es két pályáját elválasztó szalagkorlátot, áttért a szemben lévő sávba, majd ott fejtetőre állt. A járműbe belerohant egy Budapest felé haladó kisebb tehergépkocsi, egy másik sofőr pedig a kormányát elrántva az árokba hajtott. A balesetben a teherautók vezetői sérültek meg, őket kórházba szállították. A háttérben villámlás.
Nyitókép: MTI/Lakatos Péter

Alakulhat a gigadugó az M1-esen, baleset miatt lezártak egy sávot

Baleset történt az M1-esen.

Baleset történt az M1-es autópályán a főváros felé vezető oldalon a 42-es km-nél Óbaroknál. A katasztrófavédelem azt írja hogy "lesodródott a sztrádáról és egy út menti telephelyre zuhant egy személykocsi".

A helyszínre mentőt is riasztottak. A baleset miatt az autópálya érintett szakaszán fennakadásra kell számítani.

A műszaki mentés idejére a külső sávot lezárták.

Fotónk illusztráció, korábban készült.

Címlapról ajánljuk

Megrázó felvétel a svájci tűzről: egy fiatal ruhával csapkodva próbálja eloltani a lángokat

Ötnapos gyászt hirdettek Svájcban a legkevesebb 40 halálos áldozatot követelő tűzvész miatt. Az áldozatok száma akár drasztikusan is nőhet, mintegy száz sérült állapota kritikus.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×