Infostart.hu
eur:
383.92
usd:
329.92
bux:
108364.15
2025. december 9. kedd Natália
A mans fist holding a large knife emerges from the shadows, domestic violence
Nyitókép: Thanasis

Késelés Mosonmagyaróváron: családjával kezdte, járókelőkkel folytatta egy fiatal nő

Riasztották a TEK-et.

A TEK-et is riasztották Mosonmagyaróváron, miután egy 20 éves nő kezdett késes ámokfutásba.

A kisalfold.hu azt írja, hogy a fiatal először anyját és apját szúrta le otthonukban, 10-10 késszúrással. A családtagokat a mentőhelikopter vitte kórháza, a lap szerint mindketten kritikus állapotban vannak.

A nő ezután a belvárosba ment, és a Zichy Mihály utcában egy vele szembejövő sétáló embert is megszúrt, majd a Fő utcán található dohánybolthoz ért, amely előtt egy másik embert késelt meg. Ezután bement a dohányboltba, és fenyegetőzni kezdett.

Az ott dolgozó kirohant, és rázárta a késes fiatalra az ajtót.

A kisalfold.hu arról számolt be, hogy nemsokkal negyed 6 után a helyszínre érkezett 5 autónyi egységgel a TEK. A nőt elfogták, és őrizetbe vették.

A lap értesülése szerint az ámokfutó az a 20 éves lány, aki augusztus 10-én este tűnt el mosonmagyaróvári otthonából, azóta keresték.

Címlapról ajánljuk

Szakértő: három kulcs van Európa kezében az ukrajnai békefolyamatban

Az InfoRádiónak nyilatkozó szakértő szerint van egyfajta feszültség a békefeltételek kapcsán az Egyesült Államok és Ukrajna között, és az európai országok valamiféle támogatást, hátteret próbálnak adni Ukrajnának, hogy Ukrajna ellenálljon az amerikai nyomásnak, és a saját feltételei szerint tudjon haladni.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.09. kedd, 18:00
Maruzsa Zoltán
a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×