Infostart.hu
eur:
363.96
usd:
309.99
bux:
135643.99
2026. április 22. szerda Csilla, Noémi
A Miniszterelnöki Sajtóiroda által közreadott képen Orbán Viktor miniszterelnök (b) és Aziz Akhannouch marokkói kormányfő marrákesi munkavacsorájukon 2024. április 12-én este.
Nyitókép: Miniszterelnöki Sajtóiroda/Benko Vivien Cher

Orbán Viktor Marokkó miniszterelnökével tárgyalt

Orbán Viktor miniszterelnök péntek este munkavacsorán tárgyalt Aziz Akhannouch marokkói kormányfővel Marrákesben - közölte az MTI-vel Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke.

Szombaton Orbán Viktor Nizar Barakával, a marokkói Függetlenségi Párt (Istiqlal) főtitkárával, a kormány infrastruktúráért és vízgazdálkodásért felelős miniszterével folytat megbeszélést, majd részt vesz a Kereszténydemokrata Internacionálé zárónapjának munkaülésein - mondta Havasi Bertalan.

Címlapról ajánljuk
Sós Csaba elárulta, min múlik, hogy Milák Kristóf indul-e a nyári Eb-n

Sós Csaba elárulta, min múlik, hogy Milák Kristóf indul-e a nyári Eb-n

„A legfontosabb, hogy újra úszik. Ez a legjobb hír nekünk” – mondta a kétszeres olimpiai bajnok visszatérésével kapcsolatban a szövetségi kapitány, aki részletesen értékelte az InfoRádióban a Honvéd világsztárjának ob-szereplését. Úgy véli, Milák Kristóf most előrébb tart, mint egy éve ilyenkor, és van még hátra négy hónap az Európa-bajnokságig, így bőven lehet miben reménykedni.

Megvan az új ciklus kezdőnapja – Május 9-én alakul meg az új Országgyűlés

Magyar Péter kérését figyelembe véve jelölte ki május 9-ét Sulyok Tamás köztársasági elnök. Ezt követően a kormány szinte azonnal feláll, a kettő között pedig nagy rendezvény lesz a Kossuth téren.
inforadio
ARÉNA
2026.04.22. szerda, 18:00
Tálas Péter
Stratégia és Védelem Konzultációs Csoport biztonságpolitikai elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×