eur:
400.45
usd:
371.09
bux:
92439.48
2025. március 26. szerda Emánuel
Loaded European truck on motorway in beautiful sunset light. On the road transportation and cargo.
Nyitókép: Jag_cz/Getty Images

Saját kamionja ütötte el az M30-ason

A kamion vontatóegysége alá szorult egy férfi az M30-ason Encsnél.

Saját kamionja gázolt el egy férfit az M30-as autópályán kedden Encsnél.

A katasztrófavédelem azt közölte: egy kamion vontatóegysége alá szorult egy ember az M30-as autópálya Miskolc felé vezető oldalán, Encsnél. A műszaki mentést végző encsi hivatásos tűzoltók megemelték a járművet és kiszabadították alóla a kamionost.

Dobi Tamás, a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője a férfi halálát megerősítve az MTI-nek elmondta, a rendőrség közigazgatási eljárás keretében vizsgálja a haláleset körülményeit.

Hozzátette, a forgalom folyamatos az autópályán, de a rendőri intézkedés és a műszaki mentés idejére a járművezetők fokozott figyelmét kérik.

A sofőr az autópálya 29-es kilométerénél műszaki hiba miatt állhatott meg a bolgár rendszámú kamionnal. Megpróbálta megoldani a problémát, azonban a kamion elgurult és agyonnyomta.


VIDEÓAJÁNLÓ
Címlapról ajánljuk
Elemző: inkább kommunikációs fogásnak tűnik az európai fegyverkezési terv

Elemző: inkább kommunikációs fogásnak tűnik az európai fegyverkezési terv

Ursula von der Leyen 800 milliárd eurós fegyverkezési terve az uniós tagállamok meglévő védelmi kiadásait is tartalmazza, és ha meg is valósulna, akkor sem feltétlenül garantálná azt, hogy Európa később majd ki tudja váltani az amerikai biztonsági garanciákat – mondta az InfoRádióban Nagy Dávid, az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány elemzője.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.03.26. szerda, 18:00
Balasa Levente
a Siemens Zrt – Smart Infrastructure szakmai igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×