Életét vesztette annak az autónak a vezetője, amelyik Törökbálint közelében rohant az árokba.
A tragédia az M0-ás autóút M-5-ös autópálya felé vezető oldalán, Törökbálint térségében történt - tudósított a police.hu.
Balesetben összeroncsolódott személygépkocsi az M0-ás autóút M5-ös autópálya felé vezető oldalán Törökbálint közelében 2022. november 27-én. Az 58 éves férfi sofőr autójával az M0-ás autóútról letérve az árokba hajtott és a balesetben életét vesztette. MTI/Mihádák Zoltán
Az 58 éves sofőr, eddig ismeretlen okból az árokba hajtott, ahol a kocsi felborult. A vezető olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen meghalt.
Balesetben összeroncsolódott személygépkocsi az M0-ás autóút M5-ös autópálya felé vezető oldalán Törökbálint közelében 2022. november 27-én. Az 58 éves férfi sofőr autójával az M0-ás autóútról letérve az árokba hajtott és a balesetben életét vesztette. MTI/Mihádák Zoltán
KezdőlapBelföldMeghalt a Törökbálintnál árokba hajtó sofőr – fotók
Várja a minél előbbi szakmai egyeztetés megkezdését a Pedagógusok Szakszervezete (PSZ) az oktatásban és a társterületeken felelős kormánytagokkal – fogalmazták meg a szervezet tagjai 44. kongresszusuk zárónyilatkozatában.
A brit sajtóhoz is eljutott a Fradi bukásának a híre. Ezzel együtt a The Sun szerint az ír szakember a csak ezüst ellenére is eséllyel pályázik a nyártól a skót bajnokká avanzsált Celtic kispadjára. Robbie Keane a szombati meccs után azt nyilatkozta: jól érzi magát itt, Ferencvárosban.
Magyar Péter miniszterelnök bejelentette: Orbán Viktor nem kapja meg a jelenlegi szabályok szerint neki járó 38,8 millió forintos végkielégítést. Eközben Magyar Péter felmentette a helyettes államtitkári pozíciójából Havasi Bertalant, aki közölte, hogy nem mond le a végkielégítéséről, és bíróságon is kész érvényesíteni a jogait. Havasi azt állítja, esetében nem több tízmilliós összegről, hanem hathavi fizetésről van szó, amelyet az utolsó fillérig követelni fog. Magyar Péter közben luxusberuházásokra hivatkozva követeli a Kúria elnökének távozását - Varga Zs. András korábban visszautasította a vádakat.