Infostart.hu
eur:
387.22
usd:
333.58
bux:
125534.2
2026. március 5. csütörtök Adorján, Adrián
Artificial Intelligence (AI) & Banking, The Future of Banking and Smart Financial Technologies for business.
Nyitókép: ipopba/Getty Images

Ön OTP-s? Ezért van most némi kellemetlenség

Leállt a bank több szolgáltatása is hétfőn.

Az OTP Bank több szolgáltatása is leállt az elmúlt órákban - írja olvasóira hivatkozva az Index. Sokan nem tudtak hozzáférni számlájukhoz sem.

A hibát észlelve az OTP azt közölte, "technikai okokból jelenleg több szolgáltatásunk sem elérhető. Nagy erőkkel dolgozunk a probléma mielőbbi megoldásán. Az okozott kellemetlenségért elnézést kérünk"

Néhány perccel később az Indexnek küldött levelében az OTP Bank azt írta, valóban több online szolgáltatásuk nem érhető el jelenleg, ettől függetlenül mind a kártyaelfogadás, mind az ATM-ek, mind pedig a fióki szolgáltatások is elérhetőek, rendben működnek.

A technikai hibát hardverprobléma okozza.

Frissítés: délutánra újraindultak a szolgáltatások.

Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor a kamara évnyitóján: békegazdaság vagy hadigazdaság? Ez a nagy kérdés ma

Orbán Viktor a kamara évnyitóján: békegazdaság vagy hadigazdaság? Ez a nagy kérdés ma

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara (MKIK) évnyitóján a Puskás Stadionban beszédet mondott Orbán Viktor miniszterelnök, Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter, Varga Mihály, a Magyar Nemzeti Bank elnöke és Nagy Elek, az MKIK elnöke. Orbán Viktor és Nagy Elek együttműködési megállapodást ír alá többek között a szakképzés „egyablakosításáról”. A miniszterelnök beszélt arról is, hogyan csökkentenék a különadókat.

Újabb országot támadott meg Irán

Az azerbajdzsáni külügyminisztériumba kérették Irán nagykövetét, mert csütörtökön Irán felől érkező drónok csapódtak be az országhoz tartozó Nahicsevánban.
Energiaexport-tilalom lép érvénybe

Kormányinfó
Energiaexport-tilalom lép érvénybe

Ingyenes marad az agrárium öntözővize, 154 ezer forint lesz pontosan a tanárok extra juttatása, a szakképzésnek is jut. 250 ezer tonna kőolajat szabadított fel a kormány. Íme, Gulyás Gergely és Vitályos Eszter friss bejelentései.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×