eur:
405.76
usd:
357.05
bux:
92964.32
2025. április 26. szombat Ervin

Ammónia szivárgott egy húsüzemben

Öt embert rosszullét miatt kórházba vittek.

Ammónia szivárgott egy alsómocsoládi húsüzem raktárában, emiatt ki kellett üríteni az ingatlant, öt embert pedig rosszullét miatt kórházba vittek - közölte a Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője.

Sárkány Sándor elmondta, hogy az épületet a katasztrófavédelem munkatársai átszellőztették, erre az időre százöt dolgozó hagyta el a húsüzemet. Közülük öt, rosszullétre panaszkodó embert a mentők kórházba szállítottak, míg a többiek visszamehettek az üzembe.

Az eset körülményeit vizsgálják.

Címlapról ajánljuk
Szakíró: még több jó éve lehet a TCR-ben Michelisz Norbertnek

Szakíró: még több jó éve lehet a TCR-ben Michelisz Norbertnek

A túraautó-világsorozat jelenlegi szabályrendszerében nemcsak a pályán kell jól teljesíteni, hanem ugyanennyire fontos a hatékony stratégiaalkotás is – mondta az InfoRádióban a Motorsport Online főszerkesztője. Vámosi Péter szerint a 40 éves Michelisz Norbert a lehető legjobb helyen van a Hyundai csapatánál, ahol adott a megfelelő szakmai háttér ahhoz, hogy továbbra is sikeres lehessen.

Zelenszkij elnök megköszönte Donald Trumpnak a „jó találkozót”

Rövid megbeszélést tartott Donald Trump amerikai elnök Volodimir Zelenszkij ukrán államfővel szombaton a Vatikánban, és megállapodtak abban, hogy újabb tárgyalást tartanak, küldöttségeik pedig dolgoznak a megszervezésén – mondta el újságíróknak Szerhij Nyikiforov, az ukrán elnök sajtótitkára.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.04.28. hétfő, 18:00
Csányi Péter
az OTP Bank vezérigazgató-helyettese, kinevezett vezérigazgató
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×