Infostart.hu
eur:
385.94
usd:
328.78
bux:
121318.92
2026. január 20. kedd Fábián, Sebestyén

Balesetezett a csepeli HÉV

Személyautóval ütközött a csepeli HÉV egyik szerelvénye szombat reggel a XXI. kerületi Szent Imre téren - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság.

A balesetben senki nem sérült meg, de az autó a sínpáron állt meg, ezért a forgalmat járőrök irányítják a helyszínelés idején.

A Budapesti Közlekedési Központ (BKK) a Facebok-oldalán azt közölte, hogy a HÉV egy vágányon és ritkábban, 20 percenként jár a Boráros tér és a Szent Imre tér között. A Szent Imre tér és a csepeli végállomás között a párhuzamosan közlekedő, menetrend szerinti autóbuszokkal lehet közlekedni.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.01.20. kedd, 18:00
Varga-Bajusz Veronika
a Kulturális és Innovációs Minisztérium felsőoktatásért, szak- és felnőttképzésért, fiatalokért felelős államtitkára
Mit csinál a Mol árfolyama a gigaüzlet után?

Mit csinál a Mol árfolyama a gigaüzlet után?

Elsősorban a Donald Trump által belengetett vámfenyegetések és a vonatkozó friss fejlemények befolyásolják ma a befektetői hangulatot. Tegnap nem nyitottak ki az amerikai tőzsdék, Ázsiában ma reggel felemás hangulat uralkodott, Európában pedig egyre nagyobb esést láthatunk. A magyar tőzsdén elsősorban a Molra érdemes ma odafigyelni: az olajcég tegnap jelentette be hivatalosan, hogy a szerb NIS olajfinomító többségi tulajdonosa lesz. Jelenleg kisebb emelkedésben van a magyar cég árfolyama - ahogy az ilyen esetekben gyakori, már a spekulációt megvették a befektetők (buy the rumour), most pedig várnak a gigaügylet további részleteire.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×