Infostart.hu
eur:
380.19
usd:
320.13
bux:
130224.95
2026. február 12. csütörtök Lídia, Lívia

Tűz ütött ki egy sertésólban – felrobbant egy gázpalack

Az épületben lévő mintegy kétezer kismalac többsége elpusztult.

Kigyulladt egy több mint hatszáz négyzetméteres sertésól Alsómocsolád külterületén – közölte a katasztrófavédelem. A dombóvári, a bonyhádi és a komlói hivatásos tűzoltók, mintegy húszan, kezdték meg az oltási munkálatokat. Az épületben lévő nyolc gázpalackból egy felrobbant, a többit azonban sértetlenül hoztak ki a rajok. A nagy füst miatt az állatokat sem a tulajdonos, sem az egységek nem tudták kiterelni a tűz eloltásáig, ezért többségük elpusztult.

Címlapról ajánljuk
Marad az árrésstop
Kormányinfó

Marad az árrésstop

Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter bejelentéseket tett a kátyúhelyzetről, a rezsistopról, az árréskorlátról, a nemzeti petícióról és az ukrán fenyegetésről is, majd Vitályos Eszter kormányszóvivővel együtt újságírói kérdésekre is válaszoltak. A gödi Samsung-gyár ügyében Gulyás Gergely kérdésre válaszolva azt mondta, egy hatósági ügyből akar a sajtó politikai ügyet kreálni.

Átalakulóban van az autópiac

A hazai használtautó-piacon egyre inkább a középkategória válik meghatározóvá, a piac súlypontja a 2,5-10 millió forintos árkategóriák felé tolódik – derült ki egy, a KSH-val együttműködésben készített januári statisztikából.
inforadio
ARÉNA
2026.02.12. csütörtök, 18:00
Hankó Balázs
kultúráért és innovációért felelős miniszter
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×