Infostart.hu
eur:
365.5
usd:
317.23
bux:
146563.2
2026. augusztus 7. péntek Ibolya

Így adnak jóváírást a telefoncégek

A Vodafone és a Telenor már közzétette, hogyan segít azoknak, akik a rendkívüli időjárási viszonyok miatt a hosszú hétvégén a hó fogságába kerültek.

"Március 14-én, 15-én és 16-án a rendkívüli időjárás miatt sok ügyfelünk az utakon ragadt, sok ügyfelünk elakadt családtagjaiért aggódott, sok ügyfelünk elindult segíteni a bajbajutottakon. Szép számmal akadtak ügyfeleink között olyanok, akik ezekben a helyzetekben anyagi lehetőségeiket meghaladva használták szolgáltatásainkat. Nekik szeretnénk most segíteni. Ha elküldik a 1747-es számra a HÓVIHAR szót (ez egy ingyenes sms), kedvezményt biztosítunk számukra, hogy kárpótoljuk őket a március 15-i hétvége nehézségeiért. Érintett ügyfeleinknek nincs más dolguk, mint hogy 2013. március 27-ig elküldjék az ingyenes sms-t a megjelölt számra, kérésüket regisztráljuk és április 3-án jelentkezünk a kedvezmény pontos módjával kapcsolatban. Az sms elküldésével ügyfeleink hozzájárulnak ahhoz, hogy a Telenor a cellainformációk és híváslisták alapján azonosítsa kérésük hátterét" - közölte a Telenor a Telefonkozpont.blog.hu írása szerint.

"A hóban elakadt ügyfeleink normál díjas hívás- és SMS költségeit a kritikus 72 órás időszakban átvállaljuk. Ha te is ilyen helyzetbe kerültél, akkor vasárnap éjfélig a következő online nyomtatványon tudod jelezni ezt, ahol további információkat is találsz: http://www.vodafone.hu/jovairas. Feltöltőkártyás ügyfeleinknek április 15-ig töltjük fel egyenlegét az átvállalt összeggel, míg számlás előfizetőink következő számlájukon láthatják majd a jóváírást. Ha érintett vagy, a regisztráció és ellenőrzés után SMS-ben is tájékoztatást küldünk a kompenzáció pontos összegéről" - közölte a Vodafone.

A T-Mobile is ígéri, hogy hamarosan közzéteszi a részleteket.

Címlapról ajánljuk
Köszönjük, Magyarország! – Magyar Péter jó hírrel jelentkezett

Köszönjük, Magyarország! – Magyar Péter jó hírrel jelentkezett

Péntektől fellélegezhetünk, de komoly tanulságokat kell levonni.

Bóka János: nem a pártstruktúrát, hanem a politikai közösséget kell újraépíteni

„Mi együttműködve nem működünk együtt” – mondta Bóka János, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője, aki beszélt az önkritika fontosságáról, a köztársasági elnök leváltásával kapcsolatos jogi álláspontról és Paks helyzetéről is az InfoRádió Aréna című műsorában. Szerinte most van egy meghatározó politikai közösség, ami képviseletet keres magának, és ez a közösség olyan, mint a bakelit: nyomásra, hőre keményedik.
inforadio
ARÉNA
2026.08.07. péntek, 18:00
Lakatos Mónika
a HungaroMet éghajlatkutatója, a Magyar Meteorológiai Társaság elnöke
Hatalmas meglepetést okozott a Mol – 2022 óta nem láttunk ilyet

Hatalmas meglepetést okozott a Mol – 2022 óta nem láttunk ilyet

A Mol a 2022-es energiaválság óta nem látott teljesítményt nyújtott az idei második negyedévben. A feldolgozással és kereskedelemmel foglalkozó Downstream szegmens eredménye jócskán meglepte az elemzőket – a bombateljesítmény elsősorban a rekord szintre ugró marzsoknak volt köszönhető, de a termékkihozatal normalizálódása és az orosz olaj újbóli érkezése is segített. Az Upstream is több éve nem látott eredményt szállított, összességében pedig története harmadik legerősebb negyedévét zárta a Mol: a legfontosabb eredménysoron 27 százalékkal, nettó profitban pedig közel 60 százalékkal múlta felül az elemzői várakozásokat. Megnéztük, miből jött össze a váratlanul nagy dobás, és mennyire fenntartható a kiugró teljesítmény.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×