Infostart.hu
eur:
355.56
usd:
311.49
bux:
142467.45
2026. július 12. vasárnap Dalma, Izabella

Kommandós akció Szombathely belvárosában

Kommandós akció zajlott le Szombathely belvárosában, a Thököly utcában, ahol hétfő délelőtt több tucat rendőrt és kommandóst lehetett látni; a rendőrök két személyre csaptak le, egyiküknél szemtanúk fegyvert láttak.

Kazmar Enikő, a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője csupán annyit közölt, valóban rendőri intézkedések zajlanak a Thököly utcában, de részleteket egyelőre nem mondhat.

Az MTI informátora szerint legalább két személyt fogtak el testi kényszert alkalmazva a kommandósok. A belvárosi utca egy szakaszán csak az egyik irányba haladhat a forgalom, a helyszínelés még tart.

Címlapról ajánljuk
„Elértük a vendégek teherviselő képességének határát” – drágább, de egyben gyengébb is az idei strandszezon

„Elértük a vendégek teherviselő képességének határát” – drágább, de egyben gyengébb is az idei strandszezon

A munkabérek és az energiaárak emelkedését érvényesíteni kellett a strandjegyek árában, ez a fő oka annak, hogy átlagosan 10 százalékkal drágultak a belépők – mondta az InfoRádióban a Magyar Fürdőszövetség főtitkára. Balogh Zoltán kitért arra is, hogy a víz- és csatornadíjak év közben emelkedtek, ami korábban nem volt jellemző, az üzemeltetőknek viszont ezt is figyelembe kell venniük az árak meghatározásánál.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×