Az érdekképviselet jövő januártól 10 százalék béremelést kér a 160 ezer forint alatti alapbérrel rendelkező dolgozók számára. A Kézbesítők Szakszervezete közölte: ha a témákban kezdeményezett egyeztetések nem vezetnek ereményre, az általuk képviselt postai dolgozók határozatlan idejű sztrájkba kezdenek.
Érdemes észben tartani: különleges munkaszüneti nap jön jövő héten








