Infostart.hu
eur:
353.66
usd:
310.48
bux:
139790.13
2026. június 26. péntek János, Pál

A fővárosban ellopták a GPS-t egy mentőautóból

Az Országos Mentőszolgálat szóvivője elmondta: a kocsit a X. kerületbe riasztották egy fuldokló nőhöz, és a sofőr akkor vette észre a lopást, amikor az asszonyt a mentőautóba emelték.

Győrfi Pál hangsúlyozta: ez az ötödik olyan eset, amikor a műholdas helymeghatározó eszközt elviszik ismeretlenek, de az első alkalom, hogy nem a kocsi feltörésével lopnak, hanem azt használják ki, hogy a mentősök éppen segítséget nyújtanak. Szólt arról is, hogy a 770 mentőautóból 120-ban van GPS, amelyeket adományokból szereztek be.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×