Infostart.hu
eur:
393.25
usd:
340.03
bux:
123575.08
2026. március 6. péntek Inez, Leonóra

Büntetőfeljelentés Horváth Ágnes ellen

Büntetőfeljelentést tett az egészségügyi miniszter ellen a Legfőbb Ügyészségen az EDDSZ elnöke. Cser Ágnes szerint Horváth Ágnes rágalmazott és rémhírt terjesztett, amikor azt mondta, hogy minden negyedik, kórházban elhunyt ember haláláért az egészségügyi dolgozók felelnek. Az egészségügyi miniszter reagálásában kiemelte, hogy kórházak jelentései alapján mondta el beszédét.

KAPCSOLÓDÓ HANG
Címlapról ajánljuk
Szijjártó Péter az ukrán pénzszállítók ügyéről: „fel kell tennünk a kérdést, nem a háborús maffia pénzéről van-e szó”
Aréna-előzetes

Szijjártó Péter az ukrán pénzszállítók ügyéről: „fel kell tennünk a kérdést, nem a háborús maffia pénzéről van-e szó”

Ukrán pénzszállítókat vett őrizetbe a TEK Magyarországon, az egyikük korábban titkosszolgálati tábornok volt. Ukrajna hevesen tiltakozik, Andrij Szibiha külügyminiszter „állami terrorizmusról, zsarolásról” beszél. Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter az InfoRádió Aréna című műsorának stúdiójában elmondta: súlyos kérdést vet fel, hogy miért szerepelnek olyan személyek a szállítmányok kíséretében, akik „egyértelműen ukrán titkosszolgálati kötődéssel rendelkeznek”. A magyar hatóságok közben mélyreható, alapos, minden részletre kiterjedő vizsgálatot folytatnak.

„Ezrek érintettek” – Friss számok a közel-keleti magyarokról

Jordánia után pénteken Sarm es-Sejkbe, Rijádba és Maszkatba is indul honvédségi gép ott rekedt magyarokért, a Fly Dubai-jal kötött szerződésnek köszönhetően pedig két gépen több mint 300-an jutnak haza – mondta az InfoRádió Aréna című műsorának stúdiójában Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter, aki az érintetteket konzuli regisztrációra kéri, hogy haza lehessen őket hozni.
inforadio
ARÉNA
2026.03.06. péntek, 18:00
Szijjártó Péter
külgazdasági és külügyminiszter
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×