Az autóban nem volt senki, a kocsi tulajdonosa valószínűleg nem húzta be a kéziféket - mondta Szombati Andrea, a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.
A tűzoltók búvárok segítségével vontatják partra az autót.
Tömegszerencsétlenség a 3-as főúton, gyerekek a halottak között








