Infostart.hu
eur:
363.42
usd:
319.32
bux:
145080.86
2026. július 29. szerda Flóra, Márta

Dávid Ibolya: "szia, puszillak!"

A közszolgálati televízió reggeli műsorában beszélgetett Dávid Ibolya a fiával telefonon. Az élő adás készítői azért hívták fel az MDF elnökének Ausztráliában lévő fiát, hogy kiderüljön: alaptalanok-e az ellen felhozott vádak.

"Hallottam és teljesen meg vagyok döbbenve. Teljesen alaptalan, és aljas vádak. Jól vagyok, iskolába járok, nagyon sokat sportolok" - mondta a telefonvonal túlsó végén Barbarits Miklós.
- Szia Miki! - mondta Dávid Ibolya.
- Szia anyu!
- Szia, puszillak! - zárta a beszélgetést az MDF első embere.

A Magyar Demokrata Fórum elnöke szerint az, amit az elmúlt időszakban a gyermekeivel művelt a politika, példátlan az újkori magyar demokrácia történetében.

Az utóbbi időben ugyanis egy olyan sms üzenet terjedt, amely szerint Dávid Ibolya fiát Ausztráliában kábítószer birtoklásáért, és kereskedelemért elítélték.

Dávid Ibolya már több feljelentést tett az ügyben - legutóbb csütörtökön -, mert egy polgármester egy nyilvános fórumon azt állította, hogy zsarolható a fia ügyei miatt.

KAPCSOLÓDÓ HANG
Címlapról ajánljuk
Somkuti Bálint: Netanjahu győzködi Trumpot

Somkuti Bálint: Netanjahu győzködi Trumpot

Donald Trump amerikai elnök beleegyezett abba, hogy gyártási engedélyt adjon Ukrajnának a Patriot légvédelmi rakétákra – közölte washingtoni tárgyalásuk után Volodimir Zelenszkij ukrán elnök a Fox News hírtelevízióban. Az InfoRádió Somkuti Bálint biztonságpolitikai szakértőt kérdezte az ukrán elnök és az izraeli kormányfő washingtoni látogatásáról.

Rendkívüli országgyűlési ülést hívott össze a kormány

Rendkívüli parlamenti ülést kezdeményezett jövő hétfőre és keddre a kormány, amely öt előterjesztés tárgyalását javasolja. A szakképzési centrumokban megszűnik a kettős vezetés, a kancellári tisztség, a köznevelésben a tanárok visszakapják a sztrájkjogot.
inforadio
ARÉNA
2026.07.30. csütörtök, 18:00
Hack Péter
jogász, az ELTE emeritus professzora
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×