Infostart.hu
eur:
363.18
usd:
314.21
bux:
148632.55
2026. augusztus 8. szombat László
Rio de Janeiro, 2016. augusztus 12.Az amerikai Michael Phelps a férfi 200 méteres vegyesúszás döntőjében a riói nyári olimpián a Rio de Janeiró-i Olimpiai Uszodában 2016. augusztus 11-én. Az úszó az első helyen végzett, ezzel megszerezte pályafutása 22. olimpiai aranyérmét.
Nyitókép: MTI/Czeglédi Zsolt

Michael Phelps azonnal gratulált Milák Kristófnak

A 23-szoros olimpiai bajnok azt írta, csodálatos élőben nézni a 200 pillangó győztesét.

A Magyar Úszószövetség osztotta meg Facebook-oldalán Michael Phelps Instagram-bejegyzését.

Először a szép úszáshoz gratulált az amerikai fenomén, aztán azt írta, hogy „Csodálatos téged látni élőben! Csodálatos utolsó 100 méter!”

Címlapról ajánljuk
Baka András ezt üzeni elnöki jelölése után

Baka András ezt üzeni elnöki jelölése után

Személyesen tájékoztattuk Dr. Baka Andrást a TISZA-frakció döntéséről, és egyben felkértük, hogy fogadja el a felkérést a köztársasági elnöki pozícióra - írja a miniszterelnök a közösségi oldalán.

Aszódi Attila: akár még hónapokig is elhúzódhat a paksi helyzet

A 2018-as nagy szárazság tapasztalatai alapján a Paksi Atomerőművet a teljes kikapcsolás közelébe sodró helyzet még akár három hónapig fennállhat – mondta az InfoRádió Aréna című műsorában Aszódi Attila atomenergetikai szakértő, a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Természettudományi Karának dékánja. Úgy fogalmazott: még ha nem is szólnak a szirénák, akkor is egy súlyos természeti katasztrófa közepén vagyunk.
inforadio
ARÉNA
2026.08.10. hétfő, 18:00
Bíró Tibor
egyetemi tanár, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Környezeti Fenntarthatósági Intézetének vezetője, a Magyar Hidrológiai Társaság alelnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×